Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem mertem leszólítani azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frank1997ize kérdése:

Nem mertem leszólítani azt a lányt aki tetszett és most félek hogy nem látom többé. Valaki volt már ilyen ilyen hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Ez a kérdése még az előzőből jön.itt van: http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas_..

leginkább az utolsó válasz amit én írtam abból jön a kérdés is.



2015. máj. 26. 08:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És most meg bármit megadnák hogy újra láthassam :(
2015. máj. 26. 09:23
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyen a legtöbb férfival megesik, ez része a fejlődésnek. Ez a hajó valószínűleg elment, de így legalább már több bátorságod lesz odamenni legközelebb, ha nem akarod újra elszalasztani a lehetőséget. Ne aggódj, ők is emberek, csak most még túl magasra teszed őket és elizgulod a dolgot emiatt (mit szólnak majd, mi van ha nem tetszem, mit mondjak, mi van ha van pasija, mi van ha kinevetnek). Az első a legnehezebb, de ne félj az elutasítástól sem. Az ő bajuk, nem a tiéd. Viseld méltósággal (akkor se szólj vissza ha esetleg bunkóznak), és keresd a következő célpontot.
2015. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ez nem az első hanem már nem tudom hányadik volt.Ilyen még nem volt hogy azt mondjam hogy hmm őket tényleg le kellett volna szólítani,akiktől nem parázok azokat lemerem,pl bulizóhelyen vagy baráti társaságban.ránézésre nem tűntek bunkóknak meg ilyenek,nekem van valami megérzésem hogy,ránézek valakire és meg tudom állapítani hogy milyen és tényleg olyan is mint amit én gondolok.Hozzájuk simán odamentem volna csak basztam megborotválkozni meg hónaljat,meg milyen szöveggel mentem volna oda egy élményfürdőbe most tényleg,semmi labda nem volt nálam,meg semmi ami miatt le tudtam volna őket szólítani.Az a baj hogy egy jó ideig mást sem akarom mint őket látni,megborotválkozva meg hónalj nyírva meg kicsit tisztább arccal.Akiket megszólítottam eddig nem járt kudarccal,csak nem mertem volna így odamenni érted? :D
2015. máj. 26. 09:45
 4/12 A kérdező kommentje:
meg most már eszembe jutott egy tök jó leszólítási szöveg.Még kell rajta alakítani kicsit és már tuti jó lesz ez :D
2015. máj. 26. 09:46
 5/12 A kérdező kommentje:
és ez mindenhol be fog válni akárhol vagyok akármilyen helyeztben is. :D
2015. máj. 26. 09:49
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez tök olyan mint hogy a Kaposvári virágfürdőbe is látni szinte ugyanazokat az arcokat(Csak azért írom Kaposvárt mert itt lakom),akkor előfordulhat az is hogy egyszer Kehidán fogom még látni őket,de erre nem sok esélyt adok magamnak,hogy pont akkor amikor én ott vagyok,ha minden szombaton elmennék oda akkor tuti látnám őket. :D
2015. máj. 26. 09:56
 7/12 A kérdező kommentje:
Örömmel írnám ki most szombaton hogy:fú képzeld voltam Kehidán és megint ott voltak azok a lányok és képzeld hogy megbeszéltünk egy találkát a Balcsin.már szombat óta ezen vagyok kiakadva,volt olyan hogy nem szólítottam le egy lányt,de az még régebben volt és az pár óra alatt elmúlt,ez meg már tart 4 napja kb.
2015. máj. 26. 10:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Jol elbeszélgetsz magaddal :D
2015. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
másnak nem merem elmondani :D
2015. máj. 26. 10:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Két tyúkért újra láthatod!
2015. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!