Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok olyan lánnyal, akinek valamilyen pszichológiai betegsége van?

Figyelt kérdés
Nem olyan, amivel másoknak is árt (tehát nem pszichopata, nem skizofrén). És nem is depresszió.

2016. máj. 10. 22:44
1 2 3
 1/22 Firedoom ***** válasza:
Szerintem nem zavarna
2016. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hát ha nem hat ki a kapcsolatra viselkedésében, akkor igen.
2016. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én jártam is ilyennel, (nagyon gyenge lelki erő, és egy enyhe apakomplexus:D)
2016. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Soha többet...
2016. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
azért sokban függ attól, hogy milyen betegség is pontosan...
2016. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Úgy bírom hogy mindig sikerül a kérdésből pont a lényeget kihagyni. Nyugodtan írd le, nem fogunk megismerni, se kiröhögni, ne fossál már.
2016. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mi a betegsége?
2016. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem akartam ide leírni, de legyen... Szociális fóbia
2016. máj. 10. 23:20
 9/22 anonim válasza:
Én majdnem őssze jöttem ilyen lánnyal de kiderült rola hogy hisztéria betegsége van.Ezt ugy kell el képzelni hogy mentünk a városban és pl néztem a Vodafonba egy készüléket nem rá figyeltem meg ugy csinált mintha el ájult volna ezt kb 5. alkalomnál jó mondom nem ijedek meg oda nyúltam a melléhez egyből fel kellt meg meg sértödött hogy mit fogdozom... És inkább hagytam!
2016. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Olyan lánnyal, akinek szociális fóbiája van, biztos nem. Én nem akarok az egész együtt töltött idő alatt otthon kucorogni. Szeretnék programokra menni, ahol azért az ember találkozik emberekkel.

Nem tudnám elviselni.

2016. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!