Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik valamilyen pszichológi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik valamilyen pszichológiai módszer arra hogy egy konkrét emberbe legyek szerelmes?

Figyelt kérdés
Valamiféle önhipnózis vagy bármi hasonló... Nehéz elmagyarázni, megértetni méginkább, hogy miért van rá szükségem.

2014. ápr. 25. 23:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
öreg? pénzes? értem!
2014. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem erről van szó... A jelenlegi barátom, 2 éve vagyunk együtt és tulajdonképpen tökéletes párt alkotunk... alkotnánk ha úgy 3 hónapja nem kezdett volna elmúlni(és azóta szinte teljesen semmisé vált) az amit iránta érzek(éreztem)... Vele akarok maradni, de így neki se jó, nekem se. Most erre mindenki azt fogja mondani, hogy szakítsak akkor, de szerintem nem találnék még egy ilyen hozzám illő embert... A két év nálam általában fordulópont volt az eddigi kapcsolataimban is de most ezt nem szeretném... Én 23 ő 24 éves
2014. ápr. 25. 23:49
 3/20 A kérdező kommentje:
De köszi az instant előítéletet :D
2014. ápr. 25. 23:50
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan hogy szerelmi kötés, de csak ha mind a ketten akarjátok....
2014. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
a szerelem elmúlik. normális embereket összetart a szeretet
2014. ápr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Teljesen üresnek érzem magam... nem vagyok normális? :D Amúgy ezt a szerelmi kötést részletezhetnéd. Érdekesen hangzik:)
2014. ápr. 26. 00:04
 7/20 anonim ***** válasza:
nincs benned szeretet, csak a szerelmi agybaj :(
2014. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
:( de ragaszkodom hozzá, csak néha meg azt érzem, hogy nem akarom még azt se hogy átöleljen
2014. ápr. 26. 00:12
 9/20 anonim ***** válasza:
Elvileg van valami olyan biológiai törvényszerüség, hogy a szerelem érzése kb másfél-két évig tart abban az esetben, ha beteljesült, utána nem nagyon lehet mit kezdeni ezzel az elmúlással :/
2014. ápr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
és akkor a 30 éve(vagy régebb óta) házasok mit csinálnak?
2014. ápr. 26. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!