Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem keres? Vagy írjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres? Vagy írjak neki én?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy buliban találkoztam kb egy hónapja. Azután felvettük a kapcsolatot egymással de csak snapchaten. Napi szinten küldözgetünk képeket tehát beszélünk kb minden nap. Mondta hogy találkozhatnánk valamikor és felsorolt pár időpontot de nekem nem volt jó egyik sem, mindig volt valami bla bla. Végül azt mondta, majd szóljak ha ráérek én meg mondtam hogy oké. Mostmár szívesen taliznék vele de már nem kérdezi meg, gondolom azt várja hogy én szóljak de mivel én vagyok a lány valahogy nem bírom megtenni ezt a lépést, túl nyomulósnak érzem. És zavar, hogy nem beszélünk facebookon, mert ott lehet kicsit többet megtudnék róla és utána lenne jó találkozni. Szerintetek mi legyen? Vagy hogy érjem el hogy inkább ott irjon nekem és ne csak képeket küldözgessünk?

18/L 21/F


2016. máj. 11. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt kérte hogy szólj ha ráérsz vmikor. Azaz írd le neki, hogy mikor jó neked.
2016. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hallod ne haragudjál már, de 18 évesen ideje felnőni. A lányok sokszor így próbálják lerázni a fiút aki nem jön be nekik, mert arra képtelenek hogy megmondják. Nos, a srác ezt hiszi feltételezem, ezért úgy van vele ha akarsz valamit majd keresed hisz ő próbálkozott. Mivel neked tényleg nem volt jó, de ő megtette az első lépést udvariasan, akkor nyisd már ki szemed nem a középkorban élsz, ha te lemondtad még szép hogy te ajánlasz egy másik időpontot. Komolyan nem értelek, hogy ez nem nyilvánvaló. Várod a sült galambot, de elfelejted, hogy a csávó se akar hülyét csinálni magából miután mindegyiket lemondtad még hatodjára is megkérdezi találkozotok-e. Ideje felkelni...
2016. máj. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!