Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Írjak neki most,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Írjak neki most, tűnjek el és várjak még ő keres, vagy menjek le hozzá pár nap múlva?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést tegnap írtam neki: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Azóta sem változott semmi. Nem kerestem de ő sem engem. Annyit láttam,hogy írt nekem tegnap miután én kiléptem és megírtam neki számoljon a következményekkel .Ja és küldött egy visszahívó sms-t. Annyit írt "itt vagyok" . Később még ennyit : " most megyek el a boltba szóval hiába jössz. Mondd,hogy mit akarsz" Majd 1 óra múlva még ennyit: " visszaértem. Írd amit szeretnél".

De nem írtam neki...25-ször hívtam tegnap de nem reagált pedig facebookon aktív volt. Legszívesebben írnék neki vagy lemennék hozzá,hogy megkérdezzem jó neki így,ahogy most vannak köztünk a dolgot? Miért ilyen flegma velem mikor előtte két nappal még olyanokat írt nagyon szeret,amit esélyt adtam neki hadd maradjon meg,megtalálta a leendő feleséget bennem,szíve / lelke az enyém nem másé Isten lássa a lelkét ? Miért változtatta meg facebook jelszavát? Hol van az amit mondott,soha nem hagy el,és lejön hozzám még akkor is ha én elküldöm de ő addig jön még igent nem mondok? Ezeket és még sok más dolgot úgy szeretnék megkérdezni de nem tudom ilyen esetben mi lenne a legjobb? Mit kéne tennem? Hagyjam és várjak még ő keres? Írjak neki chaten? Vagy menjek le hozzá pár nap múlva?



2014. nov. 28. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lepődnék meg ha kiderülne, hogy a nőcijével chetelsz:D
2014. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bakker 2 dramakiralyno :D amugy ez igazi parkapcsolat vagy internetlove?


Ennek az embernek van titka boven ne aggodj, jo a megerzesed, ott kene hagynod de ugyse fogod birni, majd megvarod mig o tunik el vegleg. Nyilvanvaloan nem akar veled beszelni ha nem beszel veled, erre mas indok nincs. Az meg amugyis nemnormalis szerintem hogy a masik facebookjat meg emailjeit atnezed. Plane ha o ajanlotta fel aztan meg megvaltoztatta a jelszot... hat tiszta nevetseges kabare ez amit lemuveltek

2014. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!