Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz ennek a srácnak valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ennek a srácnak valaha is barátnője?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel jóban vagyok. Elég csúnya feje van, alapvetően izmos, olyan 175 cm körül lehet. Viszont eszméletlen nagy agya van. Mindenféle fizikaversenyekre jár és ezeken egész jól szerepel. A társaságba egész jól beilleszkedik, komoly hangvételű srác és egész jó poénjai vannak. Viszont érződik rajta hogy kicsit különc, sokszor mintha teljesen elmerülne a gondolataiban. Szerintetek egy ilyen srácnak lesz valaha barátnője?
2016. máj. 11. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Lesz. A szépség relatív. Attól hogy neked csúnyának számít a feje lehet hogy másnak tetszik. Ráadásul ha okos... van esélye
2016. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy nem jár sehova bulizni, nem értem miért.
2016. máj. 11. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátnője akárkinek lehet, az más kérdés hogy ő maga mit szeretne. Ha nagyon szeretne barátnőt akkor erőt vesz magán és keres.
2016. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy lesz... Én is különcnek számítok (mármint azok alapján amikre jelenleg emlékszem) nekem barátaim se voltak/nincsenek egy két félreértés miatt viszont én se vagyok buta... Én pl az olyan fiúkat keresem akik okosabbak az átlagnál.😄

Nem sok van de na... Azért lehet találni.😊


Biztos neki is lesz barátnője. Ha akar szerez magának. Ezt bízd rá😉

2016. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aszitem en vok bar en nem vok azért anyira ronda, és pont a fizika az egyik ami nem megy😂
2016. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek pont egy ilyen srác tetszik...:D

Meg lehet tudni, hova valósi a gyerek?😁

2016. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már egyszer kiírtál egy ilyen kérdéstm leírom mégegyszer: ne foglalkozz a szerelmi életével. Nem a te dolgod. Nagyon idegesítő és kínos tud lenni ha valaki össze akar hozni valakivel.
2016. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
61%

Kis draga. Latom, hogy lenezed, de vonzodsz hozza.


A fiubol egy biztos kereso lesz es megbecsult ember a tarsasagaban.


Menj teljes gozzel elore es keseritsd meg az eletet, tartsd magad jobbra nala es eloskodj.

A tanacsot nagyon szivesen adtam.

2016. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lesz
2016. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!