Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy ilyen férfinak lehet...

Egy ilyen férfinak lehet valaha barátnője?

Figyelt kérdés
23 éves 160 cm magas viszonylag duci és visszahúzódó férfi vagyok Nem a mai divat "zenéket" hallgatom hanem a régi klasszikus rock és metál az ami bejön. Ózd és Kazincbarcika között élek ahol ugye nem nagyon szoktak népszerű és ismert bandák játszani hanem csak ilyen amatőrök inkább. Általában nem szokták őket százan sem hallgatni. Igazából ha kell meg tudok szólalni mondjuk egy modellvasút kiállításon merek kérdezgetni meg hasonlók. Ilyen "paraméterekkel" érdemes egyáltalán próbálkoznom vagy inkább hagyjam a fenébe?

2015. jan. 15. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kicsit nehezebb lesz de tuti h letezik olyan aki pont az olyanokat szereti mint te, es meg lehet h kozel is lakik hozzad ;)

Ne add fel..:)

2015. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmit nem tudtuk meg rólad. A kérdés fel arról szólt hogy milyen zenét hallgatsz. Tényleg ez az egyetlen dolog amit meghatároz?
2015. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes-e megpróbálni?

Hát nézd, ha nem próbálod meg, nem történik semmi. Ha megpróbálod, vagy történik valami, vagy nem. Akkor, szerinted?

2015. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első köszi a biztatást! :)


Második nem tudom mi az amit le kellene még írnom... Azt meg végképp nem értem, hogy mit értesz az alatt, hogy nem tudtál meg semmit? Le írtam, hogy merre lakom, a magasságom.

2015. jan. 15. 16:02
 5/14 anonim ***** válasza:
"Viszonylag duci" tegyél ellene. Ha jó a tested az +1 pont. ez pedig csakis rajtad függ
2015. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gyere 23 ikán az ózdi olvasóba, lesz remorse ;)
2015. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Miquel!


Próbálkoztam már én sokszor szinte mindig elmegyek koncertekre ha van rá lehetőségem és vannak is helyes csajok csak hát mint írtam a magasságom... Sokszor az a baj, hogy ha vannak is olyanok akiknek még nincs senkijük akkor vagy magasabbak vagy idősebbek vagy nem épp az átlagos testsúlyúak... Jó persze nem azt mondom, hogy fogpiszkáló alakú legyen a csaj sőt kifejezetten szeretem a teltebb lányokat de azért ne 100+ kilós legyen már. A másik nagy gond, hogy sokszor nem magukban vannak hanem minimum párban járnak a barátnőjükkel és hiába tetszik a lány bunkóság lenne oda menni hozzá ha ép beszélget a barátnőjével... Egyébként tavaly nyáron majdnem sikerült odamennem valakihez csak még nem volt elég bátorságom. Szegény lány láttam, hogy ott áll magányosan egy fa mellet ráadásul kb akkora magasságú lehetett mint én. Ha kicsit több lett volna bennem akkor simán odamegyek csak az a baj, hogy mire megjött volna a bátorságom addigra eltűnt.. Azóta is bánom, hogy nem léptem hamarabb... :(

2015. jan. 15. 17:08
 8/14 A kérdező kommentje:

LOL XDD


Igen tudom, hogy lesz jövő héten remorse Ózdon az olvasóban csak az a baj, hogy van egy betegségem amivel járnom kell Debrecenbe és pont aznap kell mennem szóval nem tudok ott lenni. Meg tavaly december 27.-én voltam Ózdon mert volt valami évzáró gondoltam hú de jó lesz leszünk egy csomóan meg elég olcsó a belépő is... Hát talán abban a a buliban csalódtam a legnagyobbat meg az igazság, hogy a remorse dobosa tuti, hogy nem százas...

2015. jan. 15. 17:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Viszonylag duci...ezellen tehetsz. A magasságod ellen nem, de nem is gond, nem attól nem lesz barátnőd. A lakhelyed sem gond, van pár párkapcsolatban élő ismerősöm onnan (Ózd körülről). A zene...pff...ne röhögtess már, kit érdekel??? Nem az alapján választanak az emberek párt.....szintén ismerek olyan párt is, ahol a lány popzenét a fiú meg metált hallgat, nem ezen múlik a dolog....Amit én látok, változtass az alakodon, a többi amit leírtál, nem lényges...
2015. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
rögtön jön exem, és leírja, h én ezen tulajdonságok mellett még gyökér is vagyok, szóval esélyes vagy. :)
2015. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!