Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi a véleményetek arról, ha egy lánynak nincs nagy melle?

Figyelt kérdés
Pl dekoltázsom nincsen, de azért látszik hogy van mellem. Nagy önbizalom hiányom van emiatt is, meg mert alacsony vagyok. Köszi a válaszokat előre is :)

2016. máj. 12. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

semmi

nem az számit

2016. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
sztem nem baj, őszintén én nem a nagy, hanem a formás melleket szeretem, de ez személyiség függő, ha nincs nagy melled az azt jelenti hogy sovány vagy, ha sovány vagy az azt jelenti hogy nem vagy egy nagy dagadt ember, ha nem vagy dagad ember, akkor sportolsz, atlétikus alkat vagy illetve fogyózol, de szerintem valószínű a mirigyeid olyanok, szóval nem fogyózol, ami arra utal, hogy van srác aki elámul érted, és ha azt szemügybe vesszük hogy önbizalom hiányos vagy, akkor valószínűleg 62% esélye van annak hogy nincs barátod, tehát ezt a kérdést azért tetted fel, hogy "tetszek-e a srácoknak?" és a válaszom az hogy valószínű, ha viszont nem ez a helyzet, akkor bocsánat, nem ismerlek, ez csak logikus gondolkodás
2016. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mekkora,melltartót hordasz?
2016. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Tényleg nincs barátom, de már volt pár majdnem csak "feladták"...Ami a melltartóméretet illyeti a legkissebbet :/
2016. máj. 12. 19:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem létkérdés a nagy mell, de azért jó ha van :)
2016. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Alacsony vagy *.* :D..

Ne legyen önbizalom hiányod, mert az alacsony lányok nagyon aranyosak :D.. És sok férfi az átlag/kis mellű nőket szereti ( ez nem kamu nézz szét akár itt ezen az oldalon ) A nagy mellel sok esetben gond lehet..

Én az ilyennel úgy vagyok, hogy akkor jó nekem, ha neki is jó :D Szóval ne parázz és sok sikert mindenben :D

2016. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet?
2016. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kis mell sokkal szexibb. Bár ez egyéni vélemény, no para miatta. :)
2016. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok tényleg :) jólesik hogy nem mindenki a nagy mellet szereti így van esélyem :)) köszönöm tényleg :)
2016. máj. 12. 20:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak a nagymellű (de nem szilikon!) lányok jönnek be. Bocsi.
2016. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!