Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiuk mert abbol indulnak ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk mert abbol indulnak ki hogy egy lanynak mekkora a melle? Akkor nekik mar nem is elfogadhato egy olyan lany akinek nem annyira nagy a melle es a feneke?

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
engem nem érdekel...engem az zavar ha kövér vagy molett stb de a lányokat is zavarja ha a pasi kövér... ugy vagyok vele hogy nem baj ha kisebb a melle az átlagnál (persze jobban tetszik ha nagyobb) csak legyen normális de azért elől deszka hátul léc lánnyal nem jönnék össze 17/F
2016. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség...ez olyan , hogy valamelyik csajnak sok a 15 cm, de másiknak 17,19,20,30,40,50,60,65 közül kell valamelyik. Hülyeség...pl nekem teljesen mindegy csak formás legyen nem is kell ,hogy nagy.
2016. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert kamaszok és kanosak. De őszintén, ha valaki elég érett egy kapcsolathoz akkor nem ebből indul ki.
2016. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ebből indulnak ki, csak a felszínes emberek számára ez a legfontosabb. Bár ez is összetettebb téma. Nézd, ha pl én egy egyéjszakás kalandot keresek, és tegyük fel, hogy a nagymellűeket kedvelem, akkor nyilván olyat is fogok keresni magamnak, mert a teste lesz a fontos, és nem a személyisége. Viszont barátkozni/haverkodni/párkapcsolatot keresni, ez más kérdés, itt már másodlagos lesz ez a mellméret/fenékforma/alak.. stb. Ha a személyisége megfog, akkor teljesen félre tudom rakni a preferenciáimat a külsőt illetően. Mert nem lesznek már fontosak.
2016. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen az ertheto:)

De nagyon sokan vannak ugyh ha egy csajnak nem a legnagyobb akkor mar mindenszar es az lenyegtelen hogy amugy kedves, szep ....

2016. márc. 13. 21:35
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar csak legyen aranyos a lany lehet vekony vagy molett aranyos legyen

A mell mereten nem nagyon lehet valtoztatni max mutettel de a seggen lehet ha ez zavar akkor tegyel erte meg azert ertekelik a sracok ha megdolgozol a seggedert ahogy mi is az izmokert jen selternek se volt mindig ilyen segge

2016. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az érett, komoly kapcsolatot kereső normális srácok többségét ez nem érdekli. Aki meg emiatt nem akar veled lenni, az meg nem érdemel meg téged és jobb is hogy nem jöttetek össze. No meg vannak szép számmal, akik alapból a kis mellet szeretik inkább. (egy igazán szeretnivaló baráttal rendelkező 75As mellű lány;))
2016. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom az a alakommal csak kivancsi voltam hogy mert ilyen fontos a fiuknak:)
2016. márc. 13. 21:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Talán mert Te is felszines vagy. :)


A felszines fiúkat keresed akiket a mell és a fenék érdekel.


Nekem például nagyon tetszik egy lány akinek nagyon kicsi melle van.


Én pl. először mindig az arcot nézem meg.

Azon belül is a szemet, szemöldököt vagy a haját.


Úgyhogy szerintem gondolkozz el magadon hogy ki is a felszines... :D

2016. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem a felszines fiukat keresem hanem ilyeneket ismerek foleg:/

Vannak kivetelek:)

Egyebkent csak kerdeztem hogy ebben a korosztalyban mert fontos ez

2016. márc. 13. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!