Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány kiír egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kiír egy olyan témakörbe tartozó kérdést, miért ostromolják már azonnal a perverzek az üzenetekkel, meg az ismerkedős szöveggel, miközben senki nem akar ismerkedni, csak választ kapni a kérdésére?

Figyelt kérdés

2016. máj. 12. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:

a logikám azt üzeni hogy vagy egy olyan lány vagy, vagy egy érdeklődő ifjú.


a logikám azt üzeni hogy az ilyenek itt próbálkoznak ismerkedni, mert nincs vér a pucájukban


a logikám azt üzeni, hogy a legjózanabb az az lenne ha fogná és azt írná hogy fiú és mittudom én 17 éves, egy lány kiírhatja hogy 17/F és ha ezt kiírja senki sem fog kérdezősködni ilyet

2016. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony a mindketten tudjuk mire gondolsz :/ SAjnos a Halak, akvarisztika-i témakörnél tényleg nagyon sok perverz van és rendes kérdést se lehet kiírni, mert egyből bombáznak mint a perverzek :/ Teljesen együtt érzek veled, de ha az ilyeneket egyesével letiltod, akkor a végén kiszűröd az összes ilyen alakot több kevesebb sikerrel..
2016. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:"D De most komolyan. Lány vagyok. Nem értem, az első mit logikázott, de én csak kíváncsi voltam, ha kiír egy lány egy szexuális témába tartozó kérdést, miért kezdenek el bepróbálkozni idegenek üzenetben.
2016. máj. 12. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm a 2-es vagyok. Nos nem tudom, de úgy néz ki kalandos utazásba vágtad a fejszédet, hogy megfejtsd ezt a rejtélyt szükséged lesz 1 bátor társra ( kancsit kancsit) Csak vicceltem.. Nos vázolom a helyzetet. Sok élet unt csávó, ( nő gyülölők is ahogy a kommenteket szoktam látni) így próbál valamit bizonyítani?? Vagy talán nem tud élőben simerkedni és úgy van vele, hogy mindegy kiaz csak ****-ja lehyen? Ami hülyén hangzik, de sajnos vannak ilyenek :/ Nos én magam a bolondozás híve vagyok, soha nem írok rá ismerkedős szándékkal egy lányra, de szoktam rájuk írni és mindig válaszolnak és rengeteg beszélünk utána :D Szóval nem tudom mit írhatnak ezek az emberek, de eléggé hülyék lehetnek már bocsánat, ha nem képesek egy olyan levelet írni ,hogy érdeklődést váltson ki a másik emberben :D..

Azt javaslom, hogy írd a kérdésed végére, hogy privátokat tiltom és ne zakéassatok csa a KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK KÉRLEK!!!

:D

17F

2016. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nos, köszönöm, kettes. Amúgy egyidősek vagyunk.
2016. máj. 12. 20:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert beteg világban élünk és egy tinit könnyebb hanyatt fektetni, mint egy 40-es éveiben lévő nőt.
2016. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Naaaaagyon durva. Ha írok valami választ egy kérdésre szinte mindegy milyen témában , kb 3 üzenet jön alsóhangon, ha még vicces is a hozzászólás akkor még több. Valahogy azt hiszik az emberek, hogy ez egy anonim társkereső. Pedig..

Mondjuk ha véletlenül egy lumber sexual művész pasi írna rám. 🙏

Akkor azt mondom: " jó legyen, ostromozzon a levelekkel 😏" /természetesen csak vicceltem, najo nem /

22/l

2016. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hogy az egyik válaszolónak fogalmazzak egy 40-es éveiben járó nőt is meglehet fektetni minden csak idő meg kitartás kérdése amúgy. egyébként pedig én örülnék ha csajoktól kapnék ilyen üzeneteket mert egyrészt olyan a személyiségem másrészt mert élvezem/szeretem/bejön az ilyen. 27/F nem mellesleg ezért is vagyok itt, hogy olyan csajokat találjak akik közül majd egyet választok barátnőmül. ;-)
2017. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a másik meg nekem olyan csajok jönnek be akik tini vagy fiatalabbnak néznek ki jóval a koruknál. ;-) ja és míg el nem felejtem jöhetnek az olyan tartalmú üzenetek, de nem a trolkodás hanem csak aki komolyan olyan. ;-)
2017. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!