Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek híznom kéne? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek híznom kéne? Vagy mefelelő a súlyom? LÁNYOK!

Figyelt kérdés

175 cm magas vagyok és 56 kg :/. Az arcommal semmi gondom nincsen szeretem, viszont már megjegyezték, hogy híznom kéne.. De csak akkor mikor megtudták, hogy mennyi vagyok, mivel ha rám néznek, akkor 65-70 kgosnak saccolnak az emberek. Küzdő sportozom, szóval ott jó, mert a gyenge súlyúak közt király vagyok :P.

17F



2016. máj. 14. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó az,csak még 4kg és tökéletes :D ^^

16/L

2016. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem tudok hízni :/ Nagyon sokat eszek, mivel heti 4szer megyek edzésre és 2-3 órás egy-egy edzés.. Folyton tömöm a hasam mindenfélével, de eddig a rekordom 56,7 kg :/ De az szinte egyből el is tűnt és visszament 56ra.. Szóval hogy kéne híznom? Ha a génjeim szó szerint kitaszítják a zsírt belőlem :/.
2016. máj. 14. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddig mindig olyan fiúkba szerettem bele, akik ugyanolyan paraméterekkel rendelkeztek, mint te; szerintem tökéletes vagy. Nettó baromság, hogy a lányoknak a macis testalkatú meg a kigyúrt állatok jönnek be. Egy fiú legyen sportos vékony/normális testalkatú, hisz az a sportos vékony/normális testalkatú lánynak a megfelelője, és gondolom, hogy neked se tetszenek a 70 kilós csupa zsír/izom nők. Ne hízz semmit, fantasztikus vagy így ;) 15/L
2016. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

3.válaszoló: nem nettó,hanem ergo..:D bocsi,nem hagyhattam ki

A kérdésre válaszolva egyébként ezt csak kép alapján tudnánk eldönteni,hogy kell-e még oda pár kiló,vagy nem. 16/L

2016. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: Én nettóval is hallottam :)
2016. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel kevesebb vagy nálam, eléggé cinkes lenne. :D (számomra)
2016. máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kis szőrszálhasogatás: Nem súly, hanem tömeg.
2016. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy kéne, hanem jó lenne, egyszerűen fiúként jobb a közérzeted tőle, ha nem vagy annyira vézna. Amúgy nincs veled semmi probléma, teljesen normális korodnak megfelelő alkatod van, egyszerűen ilyen vagy azt kész. Mások is ilyenek, nem vagy vele egyedül. Kb. lehetetlen lenne most híznod, majd ha idősebb leszel, jobban fog menni. És érdemes lesz majd gyúrnod, mert jóval több esélyed lesz izmot összeszedni, mint hájat. Utóbbi nálad kb. képtelenség.
2016. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!