Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolnátok, ha a fiú azt írná nektek, hogy "dögölj meg"?

Figyelt kérdés
A lány megbántotta a fiút egy elég lényeges dologgal,erre a fiú ezt válaszolta.Ti mit gondolnátok ebben a helyzetben a fiúról meg erről az egészról?

2016. máj. 14. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, h egy ideig nem kér a társaságomból :D
2016. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a h.lye liba jól felhúzhatta.
2016. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nos én srác vagyok, de ez nem éppen a legnormálisabb reakció.. Én tudom magamról, hogy őrült vagyok, de ilyet nem vágnék egy ember fejéhez akármit is mond nekem.

17F

2016. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nos ez azert eleg erosen fugg attol is h mit mondott a csajszi...de azert ez a dogolj meg kicsit eros
2016. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elég csúnyán, és durván kifejezte magát...

kb azt akarta üzenni hogy nem akarlak látni és te se keress :D

2016. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire személyes és a fiú számára rossz dolgot mondhatott a lány.
2016. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De nem esne jól, sőt, nagyon is rosszul esne!!! Ilyet nekem senki ne mondjon, ez már a legalja ócsárolás
2016. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én hirtelen haragú tudok lenni, de egy lánynak soha nem mondanám, haragból se, hogy dögöljön meg.

Lehet, hogy felhúztad nagyon, de a srác részéről egy elég gyenge jellemre vall. Nem kell vele foglalkozni.

2016. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fruzs33 ***** válasza:
Szerintem ez egy elég visszataszító viselkedés.
2016. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg én bántottam meg, és komoly dologgal..nem tudnám hibáztatni. Mindenkinek csúszhat ki a száján olyan amit később megbán
2016. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!