Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kit választanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

Van két fiú

1.régebben tetszettem neki,nekem is ő,sokat beszélgettünk de mostmár nem keress

Jövöre nem egy gimibe fogunk járni

2.Kedvelem de nem tudom ő mit èrez

jövőre ugyanabba a gimibe fogunk járni

Ti kit vàlasztanátok?



2016. máj. 15. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

pikachu TÉGED VÁLASZTALAK!

Ahogy érzed ezt nem mi döntjük el szerintem :D Kihez vonzódsz jobban? Vagy mérlegelj, ami hülyeség, mert szerintem a szívedre hallgass,habár ha beszél, akkor ott már komoly gondok vannak XD

17F

2016. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha a döntésedben számít, hogy egy helyen tanultok-e vagy nem, akkor elég komolytalan kapcsolat fog keveredni, bármelyik srácot is választod...

De azért mondok egyet, hogy válaszoljak is. Válaszd a 2. fiút, jobban szeretem a páros számokat.

2016. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most őszintén, ezek alapján válasszunk? Amúgy is NEKED kell választani. Neked kéne alakítani hogy például a 2-es srácról kiderüljön mit érez, beszélgetned kéne vele.
2016. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én a csajt választom
2016. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én elég patthelyzetben vagyok jelenleg egy sráccal,nagyon jó barátom,kedvelem, és bár nem egyszer voltak arra utaló megnyilvánulásai, hogy ő is így érez, nem tudom, így van-e, vagy csak beképzelem.Viszont amennyiben nem vagyok hajlandó (márpedig nem vagyok) informatika szakra menni az emelt két tannyelvű oktatás helyett, nem fogunk egy gimibe járni. (Azt hiszem, ez off. Mindegy >< )

Én beszélnék velük,megpróbálnám kideríteni az okát annak, hogy miért nem keres az első fiú, illetve megtudni, hogy a második hasonlóan érez-e.

2016. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2016. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mi az ,hogy kit válassz? nem akarlak kiábrándítani, de a leírtak alapján egyikőjük sem választana téged.

az 1# nem keres, a 2#al meg nem vagy annyira jóban ha jól értem.

esetleg a 2.at próbáld meg,hogy kiderüljön,hogy érez -e valamit irántad. ha ugyanabba a gimibe fogtok járni, akkor van is most bőven közös témátok, nem lesz nehéz jóban lenned vele.

de ha ezek mégsem jönnének össze, van még rengeteg fiú rajtuk kívül.

2016. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én téged választalak, mert te lány vagy. :) :)
2016. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Válaszd Mechwartot
2016. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!