Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket milyen lányok érdekelnek? Kire mondjátok hogy érdekes személyiség? Mi fog meg egy lányban?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ránézek és semmire nem tudok gondolni, csak követi tekintetem, mint a radar és olvadok bájain, majd este a plüss csigámat átölelve szomorkodom, hogy soha nem lesz senkim.
2016. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zero the hero ***** válasza:
A titkozatosság
2016. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Zero the hero ***** válasza:
Titokzatosság**
2016. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:D

Azért köszi :D

2016. máj. 15. 21:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van érdeklődési köre, és nem a tipikus sablon csaj. Még az se baj ha az érdeklődésünk nem 100%ban hasonlít, csak legyen valami ami megmozgatja. (átvitt értelemben is) 17/f
2016. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos én a mások számára nem normális lányokat szeretem :D Mármint az őrülteket :D.. Ne kérdezétek miért, de ez az igazság képtelen vagyok egy normális lánnyal ismerkedni, akinek nincsen semmi bajad :D Szóval legyen dilis, egészséges és valamennyire csinos :D.

17F

2016. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk általában a külsőségeket nézik eleinte. Érdekes személyiségnek azokat a lányokat mondanám, és szerintem a fiúk/férfiak nagyobb része is, akiknek színes, és attraktív a testbeszéde, tehát kihúzza magát, sokat mosolyog, amikor a barátnőivel van sokat nevetnek, amikor a társaságomba van, akkor kicsit félénk, viszont általánosságban határozott, ha látom, hogy próbál elcsábítani(1-1 pillantással, vagy csak hogy szimplán rámmmosolyog), az is előnyös..:D Ha látom hogy egyedül is megállná a helyét az életben. Továbbá még ha érdeklődik felém néha-néha egy egy pillantással, hogy éppen mit csinálok, vagy ha nevet amikor próbálok poénkodni.. Akin látom, hogy mindig vagy majdnem mindig pozitív..:D Illetve mindezek mellett a jó alak(ez relatív, mindenkinek más), szép arc(egy önfeledt mosoly nagyon sok arcot széppé tud tenni), feszes fenék, nem túl nagy mell stb.. De a legeslegelső benyomás az tényleg a külsőségek, hogy mennyire ápolt, mennyire foglalkozik magával külsőre(ha túlzottan is az hátrányos, ha semennyire az is), hogy milyen illata van, az arcjátéka(tehát hogy látni rajta, hogy minden okés vele) meg ilyenek..
2016. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7-es én pont nem az olyanokat szeretem, de mindegy XD én szószerint a beteg lányokat szeretem.. Akik emberlieg nem normálisak. Mert velük megtalálom a hangsúlyt plusz, mert az ilyen lányoknak jó az izlésük zene terén és bolondok és ez kell nekem :D NEkem csak a bolondság kell, ami nem azt jelnti, hogy menjünnk állatokat/embereket csonkolni... De ha mondjuk ezt mondom, akkor nem sértödik meg rajta :D
2016. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2016. máj. 15. 21:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha skizofrén, az nekem elég érdekes. :3
2016. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!