Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Imádok filmeket nézni, nagyon szeretem a régi filmeket. Lételemem a zene, gyakran hallgatok jazzt, bluest, rockot, rapet.

Kedvenceim: RHCP, Rolling Stones, GnR, Marvin Gaye, John Lee Hooker, John Zorn. Szeretek olvasni, alapjáraton magányos farkas vagyok, szeretem a csendet, szeretek gondolkodni.

Ugyanakkor szeretek sportolni, szeretek vásárolni, főleg ruhákat. Ha olyan kedvem van, akkor szeretem a társaságot, vicces vagyok (gyakran szarkasztikus/ironikus), néha szeretek bulizni, ilyenkor nem vetem meg az "átlagos" zenéket: simán jöhet, Avicii, Guetta, vagy bármilyen slágerzene, akár Fluor is.

Emellett egyetemi hallgató vagyok és dolgozom.


Sokak szerint nagyon ambivalens személyiség vagyok, nem lehet rajtam kiigazodni, mert nehezen tudnak beskatulyázni. Aki felszínesebb, az nem tudja megérteni azt az énemet, aki szereti a magányt, a régi dolgokat és a minőséget. Aki pedig "mélyebb" személyiség, az nem bír megbarátkozni a laza, "felszínes" énemmel. Éppen ezért nagyon kevés olyan ember van, aki megért, közel áll hozzám. Párkapcsolatról nem is beszélve...

Előre szólok, ezzel a kérdéssel nem arra gyúrok, hogy itt kezdjek el barátokat/szerelmet szerezni, úgyhogy ezért senki ne írjon privátban! Csak a véleményekre vagyok kíváncsi, ezeket viszont megköszönöm :)

23/L



2015. júl. 28. 00:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de szerintem ezer másik ilyen lány van.

Nincs veled semmi gond ez alapján, de különleges sem vagy.

2015. júl. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az az "érdekes" kulcsszó egy kicsit erős szerintem. Ilyen emberből ismerek egy tucatot, ha nem többet...


Egyébként ezek a dolgok még mindig alig árulnak el rólad valamit, ha tovább szűkítetted volna a kört, akkor talán tudtam volna bármely mértékű érdekességet felfedezni.

2015. júl. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem jó fej lehetsz.
2015. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös.
2015. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ha ennél részletesebben írnék, akkor abból kijönne egy könyv :) És talán még akkor sem ismernél meg.

Úgy találtam, hogy kérdésem kifejtéséhez ennyi elegendő, a kulcsszavakba meg fölösleges belekötni.

Egyébként nem is képzelem magam túlontúl különlegesnek, a kérdés nem erre irányult. Hanem hogy sokan miért nem tudják elfogadni azt, hogy nemigen vagyok beskatulyázható.

2015. júl. 28. 01:07
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem érdekes, mint jelenség, hogy egy 23 éves lány John Lee Hooker rajongó.
2015. júl. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De köszi a válaszokat, megy a zöld!
2015. júl. 28. 01:08
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk szerintem a világon senkit nem lehet beskatulyázni. Ha mégis megtetted valakivel, az csak azért van, mert nem ismered eléggé, illetve nem is akarod megismerni. Mind a 7 milliárd ember egyéniség ezen a Földön, ez az igazság.
2015. júl. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha leírnál magadtól egy könyvet akkor valóban nem lennél, de ez alapján szerintem simán.


Tessék: "te is olyan csaj vagy aki rockot hallgat de néha kcsög Fluort is"

2015. júl. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
És B.B King, Miles Davis, Stanley Kubrick, Ingmar Bergman és Alain Delon rajongó. Ha már baj volt a részletesség hiánya :D
2015. júl. 28. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!