Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj van velem, ha 15 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem, ha 15 évesen nem érdekelnek a fiúk?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, még sosem voltam szerelmes, de nem is igazán érdekel az ellenkező nem... Tudtommal nem vagyok leszbi, a lányok is hidegen hagynak. Az a baj, hogy a mai "fiúk" miatt már annyira kiábrándultam a belőlük, hogy valahogy kizárom őket, ráadásul nem is érdekelnek. Pávák, 35 kilós vegetáriánusok, napi 500 szelfit készítők, női ruhát hordók, hagyma hajúak, 2 agysejttel rendelkezők... Maradt még normális ember az én megkeseredett, elvadult generációmban?

2016. máj. 15. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Miért lenne baj?
2016. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem baj, nem kötelező, hogy 15 évesen párkapcsolata legyen az embernek/gyereknek. (Az se baj, ha van.)


Viszont az miért baj, hogy valaki sovány és esetleg vega?

Én is az vagyok, viszont nincs páva hajam, életemben 1 szelfit se készítettem, nem hordok női ruhákat, és hülye se vagyok, te mégis nem normálisnak tartanál emiatt?

2016. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül baj, ha valaki sovány és vega, csak az zavar, amikor ezt mindenféle közösségi oldalakon világgá kürtölik. Mármint a vegaságot. Csak úgy eszembe jutott írás közben, hogy lassan mindenhol ilyen posztokat látok fiúktól és már nagyon elegem van belőle. Mondjuk én személy szerint biztos nem bírnám ki hús nélkül.
2016. máj. 15. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Én nem ismerek olyan vegákat, akik ezt közösségi oldalakon világgá kürtölik, úgyhogy valószínűleg eléggé különböző ismerősi körünk van.


Nem baj, ha te eszel húst, de ne nézz le senkit azért, mert ő nem!


Amúgy a fiúkra írt legtöbb kritikád jogos, csak ne feledd, hogy vannak kivételek, illetve, hogy a lányokról is lehetne általánosságban negatív dolgokat írni.

2016. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fizikiwi ***** válasza:
Az unokatesóm 16, őt sem érdeklik a fiúk
2016. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én is 15 éves vagyok..D csak fiu:)

ugyan olyan vagy mint én

engem sem érdekelnek a lányok és mindenki ezzel jön jajj akkor biztosan a fiuk érdekelnek de ez nem igy van

a mai lányok (tisztelet a kivélelnek) menőnek tartják magukat ha már nem szűzek meg hogy volt már vagy 100 emberük

semmi baj nincs azzal ha 15 évesen nem érdekelnek a fiuk mert még gyerek vagy és most kell kiéljed magad!

azt csinálj amit szeretsz és ne hagyd hogy mások szabják meg hogy mit csinálj.

Te döntöd el☺

2017. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!