Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fiut valasztanatok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiut valasztanatok a ketto kozul?

Figyelt kérdés

1:

Kb 180 magas, szoke kekszemu 17 eves. A regio legjobb gimnaziumaba jar, jo tanulo. Sokat jar bulizni, rendszeresen fuvezik. Tipikus szepfiu, elegge vonza a lanyok de legfokebb a ribik figylemet. Nagyon sok lannyal lefekudt mar, nevezhetjuk a varos himringyojanak is.


2. Atlagmagas, fekete haj, barna szem 17 ev. Autoszerelonek tanul, keveset jar el otthonrol. Eddig egy baratnoje volt, de az egy even at. Downhill kerekparozas a hobbija. Nehezen nyilik meg uj emberek elott, igy keves baratja van, de azok nagyon jok.


2016. máj. 15. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2.
2016. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

gondolom te lennél a 2.

nekem jöhet mind2, csak emlékezz: az a meleg aki kapja nem az aki adja (ebben az esetben én adnám természetesen)

2016. máj. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
ez valami beugratós? akinek az első kell az nem itt keresi, hanem valamelyik kocsma alján, ahogy az órát nézem :)
2016. máj. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ludmiiii ***** válasza:
2. Ha egy megbizhato, huseges baratra/hosszantarto baratra vagysz akkor mindenkepp a masodik :) en legalabbis mindenkepp ot valasztanam😉
2016. máj. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyik sem vagyok. Mind a ket srac nagyon jo baratom...
2016. máj. 16. 00:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mibe fogadunk, hogy a 2. vagy. Persze, szépen leírtad az elsőt hímringyónak, magadat meg a tipukus aranyos kis tökéletes fiúnak... haha. Az átlagmagas mit takar? 165 cm? 175 cm? Nem mindegy. Nekem speciel a szőke/világosbarna haj, kék szem párosítás az ideálom, a kaukázusi típus a kedvencem. Belsőre persze,h a 2. hangzik vonzóbban, de nem leszel jobb ember, mert szeretsz biciklizni és csak egy barátnőd volt. 15/L
2016. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2
2016. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2.-nak hol vannak a negatív és az 1.-nek a pozitív tulajdonságai, kedves "barát"? Ja, hogy azokat nem tartottad fontosnak leírni? Pedig csak úgy lehetne érdemleges véleményt írni.
2016. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Mindketto tulsagosan "szelsoseg".
2016. máj. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha muszáj választani akkor már inkább a 2. (Legyen bármilyen cukipofi, ha füvezik és egy hímringyó, akkor szerintem egyetlen épeszű lány sem lenne benne vele egy "kapcsolatban". Max. akkor ha tényleg komolyan gondolja és bizonyítja hogy megváltozott. Na de egy kicsit már elkalandoztam a kérdéstől :) )
2016. máj. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!