Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honann tudhatom meg hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honann tudhatom meg hogy van-e baratnője?

Figyelt kérdés

Van egy fiu a suliban aki 1 évvel idősebb nállam és tetszik de nem tudom hogy van e baratnője mert ha van akkor nem megyek oda hozzá és nem mondom el neki hogy tetszik.. segitsetek lécci

13/l

Bocsi a helyesírási hibákért.



2016. máj. 16. 12:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy amugy nagyon joban vagyunk es testverem haverja.
2016. máj. 16. 12:08
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor kérdezd meg tesódtól?
2016. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A tesom azt mondta hogy 3honapja meg volt de nem tudja h most is megvan e neki.lecci valaszokat..de azert koszi
2016. máj. 16. 13:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát kérdezzen rá a tesód :D diszkréten, h együtt vannak-e még
2016. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A testverem fiu es nincs vele ennyire jo kapcsolatom o inkabb elmondana neki hogy szerelmes vagyok bele csak h szivasson
2016. máj. 16. 14:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha van barátnője? Hol van kőbe vésve, hogy te nem vagy jobb, mint a csaja? Ha pedig jobb vagy, miért fosztanád meg ettől a fiút?

Az élet nem holdfényes lányregény. A párkeresésben nincs helye áltisztességes hülyéskedésnek. Ha kell valaki, megszerzed. Hidd el, rád se lesz tekintettel senki! Ha el tudják venni tőled a fiút, megteszik. És mielőtt ezen siránkozni kezdenél, ez így helyes!

2016. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi de szerintem nagyon nem igy van..Ha van baratnoje azert van vele mert szereti..Es engen igen is érdekel hogy annak a csajnak hogy esne elvenném tőle.És tudom h valamennyi esélyem van nalla
2016. máj. 17. 15:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, hogy szerinted nem így van. (Én is voltam tini.) De azt is tudom, hogy előbb-utóbb majd rádöbbensz. :-))
2016. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Miquel Ha te ezt komolyan gondolod, akkor a szeretet, hűség, tisztelet nálad csak üres fogalmak. Ezért tart itt a világ és van annyi válás, mert mindenki úgy áll hozzá hogy ha jön egy jobb akkor félredobom a másikat. Hol van a holtomiglan holtodiglan vagy az jóban-rosszban együtt, amit esküvőn is szoktak mondani? Ja hogy olyat már nem is divat kötni...
2016. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!