Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? 19 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? 19 éves vagyok és van egy lány az osztályomba akivel 3 éve vagyunk baráti viszonyban de most az érettségi évében nagyon közel kerültünk egymáshoz. (úgymond több mint barát kategória). Neten beszélgetünk mostanában.

Figyelt kérdés

Próbálom elhívni moziba vagy fagyizni vagy csak sétálgatni de mindig eltereli a szót s még mindig nem sikerül egy programot sem összehozni. Szerintetek miért csinálja ezt?

Beszélgettünk róla és egyértelműen mondta hogy ő is többet érez irántam és én is iránta. Sokk jó napunk volt együtt suli alatt. Nagy nehezen elmondta hogy volt valakije (akiről nem tudtam ) de ez nem zavart. Azt is mondta hogy csak haverként tekint rá. De most, meg már az érettségi előtt is furán viselkedett.

Én arra gondoltam hogy megint összejött az exével de kizártnak is tartom ezt ha arra gondolok, hogy miket csináltunk együtt. Szó mi szó most kicsit csalódott vagyok mert ha össze is jött az exével akkor inkább az zavar, hogy nem mondja el nekem az igazat és úgy érzem hogy átverve vagyok. ő egy gamer lány szóval nagyon szeret játszani meg ilyenek.Én meg kicsit örültebb ember vagyok olyan értelemben hogy imádom az extreme sportokat és a veszélyes hülyeségeket.

Szerintetek lehet köztünk valami?


2016. máj. 16. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, mi ezt nem tudhatjuk hogy lehet e köztetek valami.
2016. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!