Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van olyan köztetek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan köztetek, aki nem ment ma suliba?

Figyelt kérdés
Miért?:)
2016. máj. 17. 08:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
gipsz-
2016. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hím vagyok és iskolában vagyok. Bocsi, csak kaukktojás akartam lenni.
2016. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kakukktojás! A billentyűzet szerint van olyan, hogy kaukktojás. GG, billentyűzet!
2016. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Orvosnal vagyok...
2016. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

gipsz# első válaszoló vagyok.


Csak a kérdés második felét láttam félkómában korán reggel volt :)Benéztem oké. Ne írjatok többen mert röhögőgörcsben fogok meghalni.

Fiú vagyok. Köszöntem.

2016. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Érettségire készülök itthon:/
2016. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Jaja en is erettsegire ,,keszulok'' itthon:D
2016. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én


Én már május 3 óta nem járok suliba. Nappali OKJ-ra járok meg nyelvvizsgám lett volna, de sajnos május 2-án délután suli után elkezdtem rosszul lenni és erősen köhögni, aznap estére már be is lázasodtam és rázott a hideg másnap hajnalba arra keltem hogy elkezdtem enyhén fulladozni majd egyre erősebb lett. Akkor egy forró fürdő után jobban is lettem, felöltöztem szépen nyugodtan, és amikor már lementem a konyhába hogy egyek valamit egyszer csak hirtelen megint fulladoztam, aztán csak arra emlékszem hogy már a földön fekszek, és a bátyám pofozgatott meg valami beszélt aztán a mentő autóban kezdtem észhez térni. Beértem a kórházba 1 hétig maradtam is ott mindent megvizsgáltak, és akkor derült ki hogy baj van a szívemmel méghozzá szívbillentyű szűkülésre gyanakodnak, amire mondta nekem az ottani orvos hogy barátkozzak a műtét gondolatával és azzal hogy az életem picit megfog változni. Persze már itthon vagyok jövő hónapba kell mennem katéteres szívvizsgálatra a fővárosba ott döntik majd el az alapján hogy kell-e műteni vagy nem, és hogy mik a konkrét problémák. Emiatt engem már nem is engednek suliba mert oké hogy már jól vagyok de nem is terhelhetem magam. Ez is ugye korábban jelentkezett hogy amikor túl sokat gyalogolok enyhe emelkedőn már hamar elfáradtam pedig régen sportoltam, vékony is vagyok, eszek rendesen, normálisan. De nem foglalkoztam vele, én mindig arra fogtam hogy biztos kimerültem. Pedig édesanyámnak tavaly volt ilyen műtéte pont ugyan ez és neki is hasonló előzményei voltak, csak ő elment megnézetni miért fárad mert anyukám nagyon figyel erre és ott mondták neki hogy gond van. Persze ő 2 évig csinálta ezt mire eljutott a műtétig meg majdnem 1 évet várt rá. Nekem is ugye most gyógyszereket szedek meg minden héten látni akar a háziorvosom illetve kell mennem szívultrahangra meg tüdőgondozóba. Én mennék szívesen iskolába de a doktorok nem akarnak kockáztatni hogy bajom legyen. Most apám mondta hogy napokba a suliba felkeresi az igazgatóhelyettest akivel nagyon jó barátok hogy ilyenkor mit lehet tenni hogy ne bukjam el az évemet.


Én szívesen mennék suliba mer jó a társaság meg szeretek is oda járni, meg úgy mehetnékem is van helyekre de nem mernek engedni. Anyukám persze már hogy túl van ezen régóta jár dolgozni meg kirándulgatni, igaz nem velünk él, de most még rendszeresebben beszélünk, és mondta hogy megpróbálja felvenni a kapcsolatot azzal a doktorral aki őt műtötte hátha betud engem is vállalni.


Én sajnos ezért nem vagyok suliba

2016. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én, csak ugy nem mentem. Ma igy is csak 4 órám lett volna és a szüleim még ugysem igazoltak egy napot sem ebben az évben.
2016. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van ám ;)

Valami megfázás letepert aztán a háziorvosom kiírt péntekig :D

2016. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!