Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jár a suliba egy tök helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jár a suliba egy tök helyes csaj és nem tudom mivel, hogyan tudom megszerezni? Nem tudom most ha viszek neki rozsát akkor mit mondjak neki ha nincs is semmi ünnep?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább hívd meg egy fagyira .
2016. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szép dolog a klasszikus romantika, de azért nem kell egyből ajtóstul a házba rontani!

Először kerülj közel hozzá, ismerkedj meg vele, ismerjétek meg egymást, és ha már kialakult mindkét részről egyfajta vonzalom, akkor lehet szó rózsáról.

2016. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy ! amikor megy hazafelé a suliból akkor csapódj oda mellé és kezdj el beszélgetni vele, aztán rátérhetsz a fagyira .
2016. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem ide tartozik de melyik suliba jársz? :)
2016. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 beokay ***** válasza:

Ne vegyél rózsát ha nem is ismered:)

Csak menj oda hozzá, köszönj, esetleg kérdezd meg hogy hogy hívják,

Mert még fbn is szivesen beszélnél vele.

De ne csak ott merj mert az gáz!

2016. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és még van egy osztálytársam aki szintén meg akarja szerezni a csajt a csaj azt mondta nem kell neki de már egyszer csokoloztak és nem tudom hogy így lehet e még esélyem ???
2016. ápr. 25. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!