Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok egy beválaló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy beválalósabb lányt?

Figyelt kérdés
Neten mindig ismerkedek lányokkal màr több százzal megismerkedtem,de egy sem küld magáról meztelen képet.Mit csinálok rosszul?Hogy kérdezzem meg,hogy küldene-e magárol olyan képet?

2016. máj. 17. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Interneten keresztül is fogsz baszni is? Bedugod a pö.csöd a monitorba?
2016. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom mit baszol el.. Én csúnya is vagyok maximum 30at ismerek netről és mégis kapok egy valagra valót xd
2016. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
:DDDD Te is egyedül fogsz meghalni. :DDDD
2016. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tele a net meztelen képekkel. Minek ezért csetelni??
2016. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
küldj először te meztelen képet, de úgy hogy egy táblát tartasz a kezedben, egy előre megbeszélt kiírással, hogy lássuk tényleg te vagy a képen. utána lehet tárgyalni:-D
2016. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem bevállalósság kérdése, csak van annyi eszük, hogy nem szolgáltatják ki magukat.
2016. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnyitsz egy tetszőleges keresőt, beírod a kereső mezőbe, hogy "naked nénik" aztán vered a nyáladat.
2016. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Hmm, való igaz enyhén szólva sok ilyen kép van a neten, de az nem ugyan az. Itt gyk-n anno kaptam egy lanytol hosszas uzenetvaltasok utan egy merészebb képet, majd kivertem :D ebben van vmi sikerélmény ugyanúgy mintha élőben csajoznál, ami nyilván sokkal jobb...de azert ez se rossz
2016. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ugye ellenőrizted, hogy azokat a képeket nem a Google-ről szedték le azok a "lányok" akiket itt fűzögettél?
2016. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
le
2016. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!