Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam? Találok így valaha barátnőt?

Figyelt kérdés
18 évet töltöttem az őszön. magas vékony vagyok, így nem a testalkatommal van a gond, bár picit lehetnék izmosabb, de mindegy. átlagosnak mondom magam külsőleg. sajnos az önbizalmam nagyon kevés így én kezdeményezni nem tudok egyből, de ha kedves az illető egy idő után megnyílok előtte. de én magamtól nem szólok semmit hozzá. Ami a legnagyobb probléma, most már kezdem így érezni, hogy állattenyésztéssel foglalkozom, ez érdekel. én diszkók, bulik helyett hajnalban kelek az állatokhoz, naponta ellátom őket, felelősséget érzek irántuk. sajnos a lányoknak nem nagyon jön be ez a dolog, hogy kis boci, kis csikó szaladgál a hátsó udvaron, így emiatt sem merek ismerkedni mert mi van ha megtudják. erről az állattartásról is mélyen hallgatok, hogy lehetőleg kevesen tudjanak róla. de mégis olyan jó lenne egy lány aki szeret, mert magányosnak érzem magam. Mit tegyek? Vagy nyugodjak bele, hogy nem lesz párom? Ha úgy adódik, akár fel is adnám az eddigi életem munkáját, hátha úgy megváltozna a helyzet. Tud valaki tanácsolni valamit? Köszönöm. 18/f
2015. dec. 28. 22:33
 1/10 Egyenes út ***** válasza:

Küldhetsz képet privátba.:)

Menj el bulizni,vagy facebookon ismerkedni,vagy kocsmázni,ott vannak a korodbeli csajok.:)Csak bátran!

2015. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Baker szerez valali mer félek h eedül maradok
2015. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Próbálkozz ilyen "parasztlányoknál" nem feltétlen betonvárosi lányok között kéne keresgetni akik disznót is csak hentesnél láttak eddig
2015. dec. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ne add fel SOHA amit szeretsz! Én nagyjából szerelmes vagyok a lovamba,annyira szeretem.:) Szóval ne változz,ne görcsölj rá!:) Aki így nem szeret,az ne szeressen máshogy sem!16/L
2015. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Fel ne add, az érdekel és kész, ezért ne változz meg, szerintem később csak megbánnád. Valószínűleg, nehezebben fogsz barátnőt találni, de fogsz. Ismerek sok hozzád hasonlót, akik ugyanolyan önbizalom hiányosak, mint te mégis találtak egy-egy párt maguknak, meg amúgy is sokkal több ilyen ember él a földön,mint gondolnád, csak az ilyeneket még te sem veszed észre, hiszen ők nem olyan feltűnőek... és mégis a nagyobbik része megházasodik!


A szülővárosom egy olyan falu, ahonnan sok fiú megy (ilyesmi tervekkel, mint a tieid) agráregyetemre vagy simán okj-s képzésre nagyobb városokba tanulni (persze később hazaszeretnének jönni) és ahogy én látom, köztük is sok a ("sikeres") szoknyavadász... Ha egy lány nem csak az "egyéjszakásakban" gondolkodik, úgyis elfogad. Meg talán egy plázacicával se fogsz összeházasodni, de nem hiszem, hogy az annyira nagy gond:D Lényeg a lényeg, szerintem vészesebbnek gondolod a helyzeted, mitn amilyen valójában:) Ne aggódj, találj vlmi örömforrást ebben az elb * szott világban, légy nyitott és minden rendben lesz:)

2015. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieket. hát sajnos pozitívum nem sok történik velem, de majdcsak megfordul.
2015. dec. 28. 22:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Én látok egy problémát nálad,mégpedig hogy te cikinek tartasz egy olyan dolgot, ami valójában nemhogy nem ciki,de még büszkének kellene lenned rá.. az mióta szégyellnivaló ha állatokat tartasz? Érdekes hobby és nemes ügy is,mit akarsz? A cuki állatokat szinte minden lány szereti,még a plázapxcsák is.. fogadd el amid van,és vállald fel,szxrd le hogy a többi szerinted "menő" gyerek mit gondol (csak megjegyzem hogy te ezzel máris egyedibb vagy a sok páwa kreténnél).. LEGYÉL MAGABIZTOS! :)
2015. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lányok szeretik a kiscsikót sztem :D Én meg szeretek egész nap a hegyen mászni h másnap a lábam se érezem nem gyakran ink kockulok, meg extrém sportok érdekelnek de van egy féltő anyám
2015. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Az, hogy mindennap törődsz velük és gyengéd vagy, szelíd, még vonzó is. Ne akarj megváltozni.. De igazából nem is akarlak lebeszélni, mert úgysem tudnál. Próbálj ismerkedni. Az pedig, hogy mi van a hátsó kertedben igazán mindegy, mikor az utcán vagy. Szerintem légy bmagadra büszke :)
2015. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
pffuu figyi nekem pont ezek a fiúk jönnek be.nem ezek az felnyalt haju air max esek, imádom az állatokat főleg a lovakat, irj privibe
2016. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!