Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a vélemenyétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a vélemenyétek egy ilyen lányról, bejönne nektek?

Figyelt kérdés

Külső: 153 cm, 46 kg, közepes mellek, nagyobb, kerek fenék, formás lábak; vállnál kicsit hosszabb, barna haj, zöldesbarna szem, sokan mondják, hogy szép arcom van, + szemüveg

Belső:

Ha egyedül vagyok vagy idegenek között, szigorúnak, komolynak, zárkózottnak tűnhetek. Igazából nyitott vagyok, de egészséges mértékben. Nagyon szeretek poénkodni, gyorsan egy hullámhosszra kerülök az emberekkel, barátok között nagyon fel tudok szabadulni, én vagyok a társaság lelke és szeretek is a középpontban lenni, de nem vagyok beképzelt. Benne vagyok sok hülyeségben, bátor vagyok. Szeretem az életet. Bulizni is szeretek, szórakozóhelyen is, de a házibuli sokkal inkább az én stílusom. Nem szoktam sem cigizni, sem berúgni, mértékkel iszom picit. Havonta 1-2x járok el, egyébként imádok itthon lenni és bekuckózni.:D A barátaim mindig számíthatnak rám. Hűséges vagyok és őszinte. Realista módon gondolkodom. Szeretem a művészeteket, főleg a filmművészetet, fényképészetet, a jó könyveket és a személyiségemnek, ízlésemnek megfelelő verseket is. Azokhoz az emberekhez nagyon ragaszkodom, akiket tényleg szeretek. A dolgokat nem veszem túl komolyan, laza vagyok, nem kombinálok. Ha kell, tudok komoly is lenni. Mindenkivel el tudok beszélgetni, szerintem ez jó dolog.:)

Mindenről megvan a véleményem és ezt ki is mondom. Nagyszájú vagyok, és akiket nem bírok, azokkal megesik, hogy bunkó is. Bár a humorérzékem is olyan azokkal, akikkel jó a kapcsolatom, hogy folyton szívom a vérüket és beszólogatok. Nem vagyok csapatjátékos, egyedül jobban dolgozom. Szeretek irányítani és kicsit rendmániás is vagyok. Féltékeny típus is vagyok. Imádok beszélni, néha talán kicsit sokat is.:D céltudatos vagyok, határozott elképzelésékkel. Az érzelmeimet kimutatni nem szeretem, és beszélni sem szoktam róluk, max.ha boldog vagyok.

Szeretek biciklizni, enni, filmezni, olvasni, sorozatozni, énekelni, bár nem tudok.:DD Attól szoktam félni, hogy túlságosan energiabomba vagyok és sok néha, de akik fontosak, így szeretnek.

Az öltözködésem a sportos és elegáns keveréke. 16/l

Vélemény?:)



2016. máj. 18. 17:19
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy haragtartó vagyok, nehezen bocsátok meg. A családommal jó a kapcsolatom. Imádom a kutyákat és nagyon jól bánok a kisgyerekekkel. Nem vagyok könnyen kapható. Szeretek sütni is. ☺
2016. máj. 18. 17:23
 2/21 anonim ***** válasza:
Jó, bár én nem vagyok bulizós.
2016. máj. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az alapján akár tökéletes is lehetsz,hogy tényleg igaz e ahhoz ismerni kéne 16/F
2016. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
van már barátod? :DD így leírva nagyon cuki
2016. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Beléd szerettem *-* 16/F
2016. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szemüveg nélkül johetsz
2016. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem nem tuti nem jön be...haragtarto..rossz lelku...szeretsz bulizni eleve nem jo tulajdonsag a szememben
2016. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Miért vagyok rossz lelkű?:D
2016. máj. 18. 19:23
 9/21 anonim ***** válasza:
A bulizást leszámítva tökéletes ;)
2016. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azta,mintha engem írtál volna le:O :))) L
2016. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!