Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönne egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés

158 cm és 43 kg. Öltözködésére a páwa stílus a jellemző, szőkésbarna haja viszont nem páwás. Barnászöld szemei vannak. Állítólag nagyon helyes.


Általában mindenkivel unokan viselkedik, fölényeskedő, és beképzelt. Imád kötözködni. Általában nem néz rá arra, aki éppen beszél hozzá. Senkinek nem beszél magáról, nagyon tizokzatos fajtájú. Igazi "rosszfiú", lóg a suliból, láncdohányos, kedvenc hobbija random embereken trollkodni, mint például megdobálni a házukat tojással. Meg ilyenek.


14 éves.


2016. máj. 19. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Papírnehezéknek jó lehetsz..
2016. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
És egyes szám harmadik személyben beszél magáról?
2016. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
#1 nem, mert elrepül
2016. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Undorito
2016. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

nem, a kérdező irigy erre a bizonyos valakire, mert bomlanak a srác után a korabeli csajok, míg a kérdező sikertelen a lányok körében.


eltaláltam?

2016. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

alacsony és sovány: nem

páwa stílus: nem

kik szerint helyes? szülei meg a rá izguló kis 14 éveseknek?

unok: nem

fölényeskedő: nem. Mit fölényeskedsz 14 évesen?

beképzelt: nem

kötözködés: nem

nem néz rá akivel beszél: nem

pont hogy az ilyen díszb**u*zik magukról dumálnak folyton na mind1

rosszfiú: nem

lógás: nem

dohányzás: nem. Meg se kérdem minek cigizel 14 éves vagy?

trollkodás: nem.



Amiket leírtál egy lánynak se jön be. Ha ezekkel dicsekedsz, sajnállak, ezek mind rossz tulajdonságok

2016. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5: Nem. Én egy lány ismerőse vagyok, de abban igazad van, hogy bomlanak a lányok érte. Nekem speciel nem jön be, sőt. Érdekelt, itt mit gondolnak az ilyen fiúkról.
2016. máj. 19. 15:16
 8/16 A kérdező kommentje:

Emberek, nem én vagyok a leírt fiú :D El is süllyednék, ha ezek lennének jellemzőek rám :D



Amúgy a 13-17 évesek 99%-a szerint helyes.

2016. máj. 19. 15:19
 9/16 anonim ***** válasza:
hát akkor nem talált :) na most erre azt mondom, hogy az ilyen korban a kislányoknak mindig a "rosszfiú" tetszik, ami felnőtt szemmel ugye elég gáznak tűnik... a mostani 13-15 évesekről inkább nem írom le a véleményem... csak annyit hogy a katonaságot ezért kéne visszahozni..
2016. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a rossz fiú kategóriában is vannak fokozatok, és egy határig még oké a vagánykodás (pl néha elmegy bulizni, vagy évente 2x rájátszik a betegségére és otthon "lóg" pár napot, vagy ilyesmik), de amilyen bunkó stílusban adja elő magát ez a szobacirkáló láncdohányos páwa, aki szinte szinte minden áldott nap lóg a suliból, meg unalmában más embereknek tesz keresztbe és még a barátaival se bánik jól, az undorító. Szerintem egy cuki pofi nem ellensúlyozza ezt a viselkedést, de úgy látom nem vagyok egyedül.
2016. máj. 19. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!