Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek a buliba vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a buliba vagy ne?

Figyelt kérdés

EZ EGY TINI KÉRDÉS, KÉRLEK NE ÍRJATOK SÉRTŐ KOMMENTEKET!

Szóval a volt osztálytársaim egy bulit rendeznek ma, ahol ott lesz a volt barátom is. Ehez még hozzá jön, hogy lesznek ott úgymond ezek a mai nagyon menő lányok is akiket ki nem állhatok. Nemtudom, hogy elmenjek e l, mert félek, hogy nem érezném jól magam ebbe a közekben. Persze jönnek barátnőmék nekem is. 16/L



2016. máj. 20. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:

"Tedd, amit úgy érzel, tenned kell,

Arra menj, amerre szíved terel,

Hisz időd oly' kevés,

Légy hát magad ura, míg élsz."

2016. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked én meg hétfőn vizsgázom.
2016. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el és érezd jól magad a barátaiddal. Próbálj nem foglalkozni azokkal akiket nem igazán kedvelsz.

Csak rajtad áll, hogy élvezni fogod e a bulit.

Ha esetleg nagyon zavarnának az exed és menő lányok, akkor le is léphettek a barátnőiddel és beültök valahova beszélgetni...

2016. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia:) én veled egyidős srác vagyok, és azért ismerem a korosztályunk..és ebből levéve a barátoddal nem volt szép a szakítás. Mellesleg azoknak a csajoknak a társaságát én sem szeretem, valahol megértelek. Igazából ha ott lesznek a barátnői, ez már egy + lehetőség. De szerintem köztük is csak akkor tudnád jól érezni magad, ha azokkal a csajokkal, vagy a volt pasiddal ne találkoznál. Szóval én azt mondom, hogy akkor menj, ha el tudsz tőlük különülni:)
2016. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zedricht ***** válasza:
Menj, ha nem vesztessz vele semmi, ha tényleg rossz a buli, akkor lelépsz.:)
2016. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
menj el, ha nem jó hazamész:)
2016. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, őszintén szólva nem tudom mit tanácsoljak. Objektív véleményem : Menj el, és nézd levegőnek a menő csajszikat, meg az exedet

Szubjektív véleményem : Ne menj, mert ha a kelleténél több alkoholt fogyasztasz elég rossz dolgok történhetnek. (Konkrétan én egy ilyen buliban mattrészegen ki lettem ütve, aztán pánikbeteg lettem)

2016. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kéne elmenned. Úgyis folyton az exedre figyelnél, a menő csajok meg úgy viselkednek, hogy mindenki rájuk figyeljen, szóval nem lehet őket nem észrevenni.

Itt tanácsolták, hogy ha rossz a buli, akkor hazamész. Sötétedés után eszedbe ne jusson egyedül, vagy pár fiatal barátnőddel császkálni!!! Annyi rosszat lehet hallani. Inkább hívd át a barátnőidet magadhoz, pizsipartira :)

2016. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék, hátha jó lesz. Úgyis elleszel a barátnődékkel, aztán max. ha nagyon nem érzed jól magad, hazamész. :) Egy ideje én is ezt a gondolkodásmódot alkalmazom, mert volt, hogy nagyon hezitáltam egy-egy buli előtt, mégis iszonyú jól sikerült, úgyhogy szerencse, hogy nem hagytam ki. :)
2016. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Végül elmentem és jól éreztem magam.:)
2016. máj. 22. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!