Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmenjek a szilveszteri...

Elmenjek a szilveszteri buliba vagy maradjak itthon?

Figyelt kérdés
Barátaim elhívtak, hogy jöjjünk majd össze és töltsük együtt a Szilvesztert. Én szívesen mennék is, szeretek velük lenni, de nagyon lelkiismeret-furdalásom lenne ha anyukám itthon maradna egyedül, mindig együtt szoktuk tölteni a Szilveszter estét. Szerintetek mit tegyek? 16/L

2015. nov. 21. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj, hátha ez anyukádnak ötletet ad, hogy kivel tölthetné. Előbb-utóbb bizonyos utaitok elválnak.
2015. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szólj neki időben, hogy tudjon magának programot keríteni. biztos vannak kolleganoi, vagy barátai, esetleg rokonok akiknel tud szilveszterezni.

megertem, hogy rosszul esik, de ez az élet rendje.. en is kb ennyi idősen töltöttem először máshol az új évet.

2015. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Korán elmész bulizni, de éjfélre hazamész. Lehetséges?
2015. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Menj el nyugodtan és ne legyen lelkiismeret furdalásod.

Anyukád már elég nagy lány, ha akar majd szervez magának programot.

2015. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ott aludnék barátaimnál és csak másnap jönnék haza, szóval az éjfélre hazaérés nem esedékes. De valahogy nincs szívem hozzá, nem akarom, hogy rosszul essen anyukámnak...
2015. nov. 21. 19:44
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

És akkor sose mész el sehova? Nem lesz családod? Nem mész férjhez? Nem mész el más városban tanulni, dolgozni?

Anyukád felnőtt ember. Ha nem akar egyedül lenni, akkor majd tesz ellene.

2015. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem beszéljétek meg. Tudom, nem egyszerű kezdeményezni. Nem maradsz kétségek között legalább, ha az Ő véleményét hallod. (Biztos talán jól is esne neki, ha ilyesmin őrlődsz.) -nagyon zárójeles!-
2015. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog rosszul esni neki, szerintem már belegondolt, hogy egyszer majd felnősz. Lehet elgondolkodik rajta, hogy kimozdul ő is. Szóval mindkettőtöknek csak jó lesz.


Én úgy szoktam, hogy éjfél előtt fél/negyed órával telefonálok (akkor még nem égnek a vonalak, lehet telefonálni) és akkor kívánok boldog új évet, meg megbeszéljük hogy minden rendben. (hogy lássák nem felejtkeztem el róluk) Meg hát mikor hazamentem :D

2015. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyt töltsd anyukáddal, mert az családi ünnep, szilveszterkor meg bulizz baráti társaságoddal, mert az meg erről szól. Évezredes hagyományok követése miatt még anyukádnak sem illik megbántódnia.
2015. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Rendezzétek a bulit anyukádéknál!
2015. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!