Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok melyik izomcsoport...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik izomcsoport tettszik nektek a legjobban?

Figyelt kérdés
Nem az az agyongyurt de nem is az a "hú itt van valami de annyi elég is"
2016. máj. 20. 22:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy manapság a giliszták tarolnak?
2016. máj. 20. 22:42
 2/11 anonim ***** válasza:
A vékony alig izmos, max szálkás tetszik.
2016. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És az ha pl kar ha befeaziti kemény de ha nem akkor puha és lehet rajta.feküdni?
2016. máj. 20. 22:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocs telórol vagyok
2016. máj. 20. 22:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, túlkérdeztél, tök mindegy:D barátom vékony, mégis kényelmesen rá lehet feküdni.
2016. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, ha kenyelmesen tudnek baratom karjan fekudni szerintem ez jo:)
2016. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké köszi mindenkinek
2016. máj. 20. 23:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Most hiába mondod probalod lekicsinyiteni a nem izmos fiukat azzal hogy Te jaj,de izmos vagy...Attól még nem fognak Téged szeretni a lányok. :D

En például versenybiciklizem,vekony vagyok ebből adódóan és imádnak a lányok.:D

2016. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 András955 ***** válasza:

#8as rátapintott a lényegre :D

Kedves kérdező! Nem az izom teszi a srácot, attól hogy izmos valaki nem biztos hogy főnyeremény a lányoknál, és ezt már több lánytól is hallottam, nem ez számít a legtöbbet, arc stílus stb. Képzeld hogy a belső is számít, arra is érdemes "gyúrni"

2016. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#2, #8, #9-cel egyetértek. Szerintem undorító, ha egy férfin sok izom van, inkább legyen vékony/normális testalkatú, kis izommal, pont, amiről te beszélsz, a "hú itt van valami de annyi elég is" kategóriát tartom a legvonzóbbnak. [link]


Egy fiú szeressen sportolni, sportoljon is rendszeresen, de konditermet kerülje el.


15/L

2016. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!