Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Egy osztályba járunk. Egyszer mellém ültették. Folyton énekel felém fordulva és van amikor dalokról, róla, rólam beszélünk. (Persze több dologról is.) Először még csak jóban voltunk. Nekem egy idő után megtetszett (szerelemként). És mostanában egészen más lett. Akkor csak jóban voltunk, de lehet, hogy csak én érzem így, de más lett. Van, hogy együtt megyünk suliba és van, hogy haza kísérem. Először azt hittem, hogy nem szeretné, hogy elkísérjem, de azt mondta, hogy velem fog haza menni. Még egy csomó minden történt, de nem akarok egy egész regényt írni. Jövőre lehet, hogy nem így fogunk ülni és lehet, hogy akkor már nem fog hozzám szólni.(leginkább órán beszélünk a tanárok ki is vannak miatta :D) Már nincs sok idő nyári szünetig. Elmondani nem akarom neki, mert nagyon úgy érzem, hogy ő nem viszonozná az érzéseimet. Mit tegyek?
2016. máj. 21. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. A sült galamb nem fog a szádba repülni. :) Lehet, hogy ő is beléd van esve, csak fél, hogy nem kölcsönös. Vesztenivalód nincsen. :)
2016. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő sok lánnyal szokott beszélni. Nagyon helyes és mindenki bírja( kivéve a tanárokat :D). Sok lánnyal szokott beszélni néha-néha.
2016. máj. 21. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:
mond meg neki :$
2016. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első lépésként sztem kérdezd meg h ül e melletted jövőre is ;)
2016. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!