Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem érdeklem?

Figyelt kérdés

A lány elutazott hosszú hétvégére külföldre és úgy beszéltük meg,hogy majd ő jelentkezik,ha elérhető lesz.Máskor is volt már ilyen,hogy így beszéltük meg és nem volt gond.Nos sokszor láttam,hogy fent van de nem írt.Most akkor már nem érdeklem vagy azt várta,hogy én írjak?

Azt nehezen hiszem,hogy nem lett volna ideje írni,mert kb. 20 perceket volt fent.

17/f 16/l



2016. máj. 21. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Sztem minimum várd meg amíg hazaér és ha még akk se ír, akk írj rá

Velem is volt hasonló helyzet, de tudtuk tisztázni mikor megemlítettem neki a dolgot

14/l

2016. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!