Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Messengeren beszélgettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messengeren beszélgettem egy lánnyal. Mennyi idő után fog keresni, ha érdeklem ?

Figyelt kérdés

Szóval ki szeretném próbálni, hogy ha nem én keresem, akkor ír-e magától. Mennyi ideig várjak?

17/f


2016. jan. 28. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
ha 2 napig nem ir akkor felejtos a dolog
2016. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Unpredictable ***** válasza:
Tessék?
2016. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 napnal nem több ebben az esetben, de jó esetben már másnap este felé ír.

Amúgy ha ő is kérdez és nem egy szavakba válaszol, akkor valószínű érdekled.

2016. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Unpredictable ***** válasza:
Két nap egyébként nem feltétlenül, van akire 5 nap után jön rá, de ha akarsz tőle valamit, akkor ne várj...
2016. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-2nap...ha addig ír akkor kedvel teged
2016. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, holnapra szép napot ;)
2016. jan. 28. 22:35
 7/9 anonim ***** válasza:
5. Vagyok de azis szamit h meddig beszelsz vele ....en baratnommmel mikor ismerkedtunk mar akkor napi 5 orat beszelgettunk
2016. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem anyum regen 1 tanacsot adott: pasinak no sose irjon!

En ezt betartottam

Te miert nem irsz neki? Vegyek mar a ffiak a kezukbe az iranyitast, konyorgom!

2016. jan. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondta, hogy nem írt neki, persze hogy ő ír rá először, de majd az egész kapcsolatukat alatt a férfi írjon mert "nő nem ír"? A férfiak is elvesztik az érdeklődésüket, ha csak ők írnak a lánynak még 3-4 alkalom után is, mivel úgy gondolják, hogy csak egyoldalú az egész és hagyják a francba.
2016. jan. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!