Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan helyre megyek ahol sokan vannak akkor általában az összes fiú/férfi megnéz még az is akinek ott a barátnője. Ettől függetlenül még nem volt barátom, nem ír senki. Ezek félnek tőlem?

2016. máj. 22. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
nem ír senki? én simán mernék neked írni,és ha közel laksz tetszel én is neked... sima ügy lenne,egyszer már bejött ez a módszer :D
2016. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. Ténylef megnéznek az emberek de szólni/szemkontaktust tartani már csak nagyon kevesük.
2016. máj. 22. 19:15
 3/10 A kérdező kommentje:
Tényleg"
2016. máj. 22. 19:15
 4/10 anonim ***** válasza:
MAx annyira dögös csajszi vagy, hogy összecsinálják magukat, és kezdnek már sírni jaj esélyem nem lessz nála, mert túl jó bla-bla. ezért nem is írhatnak.
2016. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha gondod van azzal hogy nem ír senki akkor én tudnék segíteni a problémán. 17/F
2016. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Küldj már képet priviben! Kíváncsi vagyok miért :D


13/L

2016. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az IStenit, ennyi beteg ember van. Egyből privát képpel ugrotok rá .
2016. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hasonló, csak nekem barátnőm nem volt még... :( 19/f
2016. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is gyakran megnéznek füttyögnek utánam fordultak dudálnak... még akkor is ha pl kabátban vagyok, zombinak vagyok beöltözve vagy bármi más sajnos gyakran írnak is, de már tudom kezelni ami rossz volt, hogy egy termálban letapiztak... 16/l amm én is kíváncsi lennék, küldhetsz képet és vagy beszélhetünk is, ha gondolod
2016. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Milyen kíváncsiak lettetek:))) amúgy nem tudom..nem vagyok különösen szép szerintem, valamint a testemre szinte senki sem nézett (pedig nem vagyok kövér) csak az arcomra koncentráltak. Ha rájuknéztem elfordultak (legtöbben,,volt aki nem). Tehát a lényeg, hogy nem vagyok különösen szép, átlagos lány vagyok.
2016. máj. 22. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!