Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta, jó lenne velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, jó lenne velem aludni. Ez szexet jelent?

Figyelt kérdés

Ő 17,én 15 vagyok.

Azt mondta,jó lenne velem aludni,és ha a mellkasán lenne a fejem közben.

Én teljesen odavoltam tőle,hisz nagyon szerelmes vagyok.Egyből mondtam,hogy igen,szerintem is.Én is nagyon szeretném.

Erre ő nagyon meglepődött,és azt mondta,hogy kár hogy anyukám nem engedné.

De nem is ismeri az anyukámat.Honnan tudhatná?Még sosem találkoztak..

Én nem akarok szexet,de jó lenne úgy elaludni,hogy érzem,hogy itt van.

Csak kábított?Vagy tényleg szexet akart?

Itt gykn csak azt olvastam,hogy ha áthiv egy fiú aludni,abból szex lesz.



2016. máj. 22. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
baker napal is lehet szexelni, de en sziveseben lenek a csaj melkasánál :'D, ha aludni hív át nyilván aludni fogtok, föleg ha van othon szülő:D
2016. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem nyápic, akkor ha van lehetősége szexre, azt ki akarja majd használni. Ebben a korszakban a legnehezebb ellent mondani a hormonoknak.
2016. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Ez azért van mert megijedt hogy szexelni kell. Nem ezt várta tőled, hanem azt hogy majd mindent kitalálsz csakhogy ne kelljen együtt aludnotok. Aztán ő a kemény csákó, hogy milyen bátor volt meg rámenős, csak te miattad nem jön össze. Még szűz biztos. De kipróbálhatod. Mondjad neki hogy , na holnap este nem lesz itthon senki, elutaznak. Figyeld a reakciót. Aztán holnap majd mondod hogy szori, rosszul van anyu , nem mennek sehová.
2016. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem feltétlenül lesz szex belőle, de jó lenne tisztázni vele a dolgokat nem itt megkérdezni. Mondd meg neki, hogy nem tudod hogy erre gondolt e, de te még nem szeretnél szexelni. Ha nem hajlandó szex nélkül veled aludni vagy megsértődik akkor hagyd ott. De vannak olyan fiúk akik szex nélkül is képesek együtt aludni és örülnek annak is, hogy megölelhetik a barátnőjüket és mellette kelhetnek fel. Anyukádat nem ismeri, de a legtöbb 15 éves lány anyja nem nézi jó szemmel ha a lánya a barátjával alszik.
2016. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
46%

Az együtt alvás lehetőséget teremt a csábításra, egymás felfedezésére. Rajtatok múlik, hogy mi fog történni. De ma egy kis tapi, holnap már lekerül egy ruhadarab, aztán megegy, aztán petting és aztán minden. Ez így megy. Ritka, amikor ki tudja bírni egy férfi és egy nő egymás mellett így, főleg ha szeretik egymást.


Egyébként nagyon fiatalok vagytok még ehhez. A szüzességet őrizzétek meg, mert később nagyon fog fájni...

2016. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Na, a jövő héten megint eggyel több "Lehetek terhes" kérdés kerül kiírásra...
2016. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
(palmface)
2016. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése végett,ő nem szűz. Már régóta nem.(Legalábbis így tudom..)

Leírtam hogy nem szeretnék lefeküdni senkivel még. Nem állok rá készen. Vele veszteném el,de majd kicsit később. Én csak a közelségére vágyom.

Ő idáig megértett engem..De mostanában egyre furábban viselkedik(értsd:kanos)

2016. máj. 24. 20:23
 9/12 anonim válasza:

Furábban viselkedik (értsd: kanos)... mi? :D

Az miért fura ha egy fiu kanos? :o

2016. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Persze, hogy kanos! Most még problémának látod, de pár év múlva azt fogod problémának látni, ha nem indul be rád egy srác.

Teljesen egyértelmű, hogy meg akar répázni és ha azt látja, hogy nem lesz ebből semmi, akkor másfelé fog kacsintgatni.

2016. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!