Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit szólnátok ha a barátmőtök szüzességét kapnátok születésnapra + 1 évesre?

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 07:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Szia!

Szerintem örülne Neki,végülis elég nagy ajándék ha azt adod oda Neki ami Neked eléggé fontos.

2016. máj. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Szeritnem ez nem "ajándék" kategória, legfeljebb egy jövendöveli prostitól, aki "eladja" ezt-azt a szolgáltatást.
2016. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem is ajándékként , sem tárgyként kezelem. Szimplán féltett dolga ez egy lánynak, és szerintem egy fiúnak is jól eshetne ha a barátnőjéét megkapatná,pláne ha szereti.

És mindenképpen bizalom :D

2016. máj. 23. 08:09
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
én speciel undorodom ezt a dolgot ajándékként kezelni, nekem elvenné a kedvemet tőle, hogy parancsra kell dugnom.
2016. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát elég szánalmas, az tény.

Talán te kényszerből teszed vagy mi?

Az ilyen maguktól elszállt nőktől rosszul vagyok, hasra kell esni, mert hajlandó lefeküdni az emberrel.

2016. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom jó ötletnek

Hány éves vagy?

2016. máj. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobban örülnék egy tábla Milkának. Nagyon túl van dimenzionálva ez a szüzesség-téma.
2016. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
55%

Mért nem inkább házasságban akarod odaajándékozni? Ezt akkor szokták igazi ajándékként adni. Ha azt akarod, hogy megbecsüljék az ajándékodat, ami egyébként rettentő nagy kincs esetedben, akkor ne most add oda. Majd amikor gyűrű lesz az ujjadon!


Ellenben nem biztos, hogy úgy fog elsülni, ahogy szeretnéd, vagy elképzeled.

2016. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
8-assal maximálisan egyetértek, akkor már a házastársi hűségedet is ajándékozd. (vagy egyiket se)
2016. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nő ne azért adja a szüzességét, mert éppen születésnapom van, hanem azért, mert elvettem az eszét annyira, hogy nem tud nekem ellenállni. Ha ez nincs meg, akkor tartsa meg másnak, mert nem én vagyok az ő embere.
2016. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!