Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jó legyen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jó legyen az első alkalom?

Figyelt kérdés
19/F Még szűz vagyok és tartok kicsit az első alkalomtól, de ugyan akkor várom már. Attól félek hogy nem leszek elég jó vagy ilyesmi. Megszeretném majd adni a barátnőmnek amit szeretne, de kicsit kevésnek érzem magam. Nagyon szeretem és érzem és tudom hogy ő is engem. De nah. Meg kicsit szégyenlős is vagyok meg érzékeny is. Tudnátok hasznos tanácsot adni, és pls csak normális válaszokat.

2016. máj. 23. 10:51
 1/5 anonim válasza:
100%
Mindent csak lazan! Ne eroltess semmit! Csak ugy ahogy jön ;)
2016. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
használj kotont, és nézz "olyan" videókat amiből tanulhatsz :D
2016. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a barátnőd szeret, akkor megérti, hogy az első alkalomkor mindenki bénázik. Szerintem ne akarj előre arra koncentrálni, és figyelni, hogy jaj, most tökéletes legyen minden mert akkor tuti, hogy fatális bénázások lesznek. Vedd lazára, és ahogy nektek spontán jön. ÉS hangsúlyozom, ha szeret, nem fog azért lenézni, vagy csalódni, mert béna voltál. Első alkalommal mindenki ügyetlenkedik.
2016. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Csinálj szilvásbuktát mert azt nagyon de nagyon szeretem.
2016. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátnődnek is ez az első?
2016. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!