Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy széplány összejön egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy széplány összejön egy csávóval, azt miért lájkolja annyi ember, az miért tetszik nekik, hogy eggyel kevesebb egyedülálló lányismerősük van?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
vannak emberek akik örülnek más emberek boldogságának, nem?
2016. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyel kevesebb egyedülálló lányismerősük van?

Mert örülnek mások boldogságának?

2016. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
18%
Mert hülyék vagy mert a barátnőjük vagy csak fel akarja hivni magára a figyelmet. Boldogságbol biztos nem, engem se érdekel más kivel jön össze. Lehet az is hogy likeforlike. :D
2016. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A like gombnak köze sincs ahhoz, hogy valaki tényleg örül valaminek, vagy sem.
2016. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert nem mindenki önző és rosszindulatú.

Nem mindenki azt nézi, hogy potenciálisan hány ismerősét d*ghatja meg, van, aki egyszerűen örül annak, ha valaki - akivel lehet, hogy még baráti viszont is ápol - boldog.

2016. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A baráti, haveri viszony sokszor megszakad, mert a másik összejön valakivel. Meg az, hogy mosolyog valaki a képen egy szép ellenkező neművel, hogy ezzel az imázsán javítson, az miért jelenti azt, hogy boldogok?
2016. máj. 23. 13:37
 7/7 anonim válasza:
Én például halálosan szerelmes vagyok a barátnőmbe, soha nem néznék rá másra. Éppen ezért nem érdekel, hogy a lányismerőseim közül ki egyedülálló és ki nem. És mivel tudom, milyen jó és semmi máshoz nem hasonlítható érzés az igazi szerelem, ezért örülök, ha ezt más is átéli.
2016. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!