Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, mert tetszik egy lány (egyedülálló férfi vagyok). Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Csak látásból ismertem mostanáig. Egy szórakozóhelyen láttam először, majd néha buszon hazafelé néha, végül a munkahelyén egyszer véletlenül összefutottunk de erre ő nem emlékezett. Aztán később a buszon megint láttam ezt a szép lányt. Az iwiwen kerestem rá, tudtam melyik településen lakik (ami egy kis város), kb. hány éves lehet és a több 100 találat között megtaláltam! A facebookon is, bejelöltem, írtam neki, visszaigazolt, lájkoltam az összes fotóját, próbáltam elkérni a telefonszámát, próbáltam talit kérni tőle. Semmi. Tegnap előtt a buszon véletlenül találkoztunk, megismert, örültünk, de nem ért rá, majd a facen írunk - így váltunk el. Eddig semmi válasz tőle azóta. Többször jártam már így, a facebookban nem bízom, nem jönnek át a levelek csak pár nap késéssel néha (az iwiwet meg nem használja). Valami ötlet? Mit lehet ilyenkor tenni? Én komoly kapcsolatban gondolkodom, nem vagyok egy hódító, de zaklatni sem szeretném. Csak várni lehet, hogy válaszol-e? Vagy várjam meg a munkahelye előtt munka után, vagy a buszmegállóban? Utólag belegondolva el is kísérhettem volna hazáig és nem kellene tanácsot kérnem most, sőt, ha korábbi találkozásaink alkalmával nem vacillálok percekig, már régóta ismerhetném. Az a helyzet, hogy eddig amikor találkoztunk, képtelen voltam higgadtan gondolkodni, hogy a kézenfekvő megoldást kitaláljam. A szeretet mindig tudja mit kell tennie, de azért kíváncsi vagyok a véleményekre.
2014. jan. 12. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a majd facen írok duma olyankor, amikor személyes találkozó van... Ááááá. Nagyon koptatászaga van a dolognak.
2014. jan. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"lájkoltam az összes fotóját"


:-/

2014. jan. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tegyél le róla, nem érdekled.
2014. jan. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, néha nem a realitások talaján állok. Kb. Makó-Jeruzsálem távolságnyira van, hogy elérjem. Válaszolt is, hogy csak hétvégén érne rá stb., úgyhogy ez alma.
2014. jan. 12. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!