Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hülye vagyok? 18/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hülye vagyok? 18/f

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm (14 éves) ami megtetszik neki mindig megveszem neki akármennyibe is kerüljön.3 hónapja vagyok vele eggyütt. (Nállam is lakik).Egy hét randizás után vettem neki egy iphone6-ot.Átlagos anyagi szinten élünk.Imádok másoknak örömet okozni,meg szeretem azt is mikor megköszönik olyankor olyan jó érzés fog el.Mondjuk volt már pl.olyanra is,hogy a fagyizóban előttem a lánynak nem volt meg a pénztárcája és én kifizettem helyette.(Átlagos anyagi szinten nőttem fel,és én mindig is szerettem volna gazdag lenni ezért úgy éltem meg mintha szegények lettünk volna pl.mikor kicsi voltam szerettem volna márkás ruhát de sosem kaptam,csak mindig olcsókat).Csak most attól félek,hogy a haverok tele beszélték a fejemet,hogy ha mindent megadok a lánynak akkor előbb utóbb "jóságában" nem tudja majd,hogy mit csinál ezért majd ott hagy meg ilyesmik. (Mondjuk én is sok ilyen helyzetet hallottam már,hogy a nőnek nem volt jó a luxus,kényelem és összeállt másik pasival aki alkoholista,veri és az valamiért mégis jobb neki)

Főleg lányok,nők válaszát várom.



2016. máj. 23. 12:22
1 2
 1/14 Emberek ***** válasza:
100%
Figyelj! Egy bizonyos szintig úgymond egészséges az, hogy kifizetsz neki pár dolgot. De nálad lakik, te tartod el, mindent megveszel neki, ami kénye-kedve szerint való. Szerintem kihasznál, de ez csak az én véleményem, amit a leírtakból le tudok szűrni
2016. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Szerintem nem az a legnagyobb baj, ha majd "jóságában elhagy", hanem ha csak a pénzed miatt van veled... nem azt mondom, hogy néha napján ne lebd meg egy kis aprósággal, de amit te csinálsz az rettentő nagy rúlzás. Én a lány helyébe el se fogadnám.
2016. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ffi:18 lány: 14, már ott él a sráccal 3 hónap után, egy hét után 200k-s telefont vesz, pedig átlagos anyagi szinten él (mennyi az? havi 150k?).

szóval.. itt komoly gondok vannak, a gyámügyet is lazán be lehetne vonni..

2016. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mikor randizgattunk akkor szegénynek mondtam magam.Mondtam neki,hogy még az ebédet sem bírom kifizetni,meg ilyenek erre azt mondta,hogy őtet ez nem érdekli nem a pénz végett randizgatunk.Egyébként sosem mondta,hogy vegyek meg neki valamit.Miért kellene bevonni a gyámügyet?
2016. máj. 23. 13:29
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi a "havi 150k"?A fizetésem?
2016. máj. 23. 13:30
 6/14 anonim válasza:
Azért mert ő még kiskorú...
2016. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Kezdjük ott,hogy 14 éves!!! (Kiskorú) És neked nem rossz az ,hogy 4 evvel idősebb vagy??? A szülei mit csoltak ehhez? És szerintem ne aggódj azon hogy el fog-e hagyni,mert nem hinnem és miért ,mert

-idősebb vagy nalla! És tudd menoskodni azzal ,hogy neki 18 éves a pasija

- megveszel neki mindent

Akkor miért hagyna el?? Inkább azon kene gondolkodni,hogy te hagyd el ! És keress olyant aki egykorú veled

2016. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szüleim ismerik az ő szüleit és tulajdonképpen így ismertük meg egymást,hogy mi elmentünk hozzájuk.Egyébként azért lakik most nállam mert összeveszett a szüleivel. (De nem ez miatt)A szülei azt mondták legalább ismernek engemet tudják milyen gyerek vagyok. (Nagyon jó velük a kapcsolatom).Miért lenne sok az a 4 év?aki között van 20-30év kor különbség azokkal mi van?Egyébként nem az a pláza cica fajta.
2016. máj. 23. 13:56
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
1 hét járás után ájfóne6? Nem vagy normális. Ez 100%.
2016. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak jót akarsz neki, de egy idő után akaratlanul is elkényezteted, és el fogja várni az ajándékokat. Még kislány, és még a természete könnyebben alakítható. Ilyenkor még szülői nevelésre szorul. A korkülönbség nekem kevésbé lényeges. (A szüleim között 9 év van...) Sztem elég korai lenne odaköltöznie. Az ajándékozósdit pedig legalább csökkentsd le. Nem kell egyből mindent megadni neki. Inkább vegyél neki ritkábban kisebb ajándékokat.
2016. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!