Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki vagyok készülve egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok készülve egy lány miatt! Hogy tudok ebből kikeveredni? 17/F

Figyelt kérdés

Eddig kétszer találkoztam vele,mindig nagyon rendes volt,de csak a második alkalom után tudtam meg hogy idősebb is,meg hát foglalt...Pénteken és szombaton is nagyon jól elvoltunk.Péntek este még nem tűnt fel annyira hogy viselkedik mert sok volt bennem az ital,de szombaton már szembetűnőbb volt.Ezt követte persze a részemről a viszonzott kedvesség,de teljesen felborított az,hogy kiderült van valakije.Most nem tudom mit kezdjek.Egész nap csak ülök hol itthon hol iskolában,nézek magam elé,és a sírógörcs kerülget.Tegnap zuhany alatt össze is jött egy kiadós könnypatak...

Nem tudok enni úgy össze van szorulva a gyomrom,pedig azelőtt rengeteget bírtam z*bálni,emellett pedig mindig csak aludni akarok de nem tudok,emiatt nagyon kimerült is vagyok,nem tudok figyelni órákon és az év végi helyzetemet nézve ez nem túl pozitív.

Akarom is látni,meg el is akarom felejteni!

Nagyon nem tetszik ez nekem.Szó szerint kényszert érzek arra hogy elmenjek edzeni,és addig koptassam a súlyokat míg össze nem esek és át nem alszok a kórházban három napot...Fájdalmat kell okoznom magamnak hogy ne gondoljak rá.

Most nem a 12 éves emo-s verzióra gondolok.Tényleg tennem kell valami nagyon fárasztó dolgot amit túlzásba viszek,végül úgy letompulok hogy nem is tudom hol vagyok...

Kérlek segítsetek rajtam!



2016. máj. 23. 15:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg még haláleset sem tud sírásra fakasztani,de ez teljesen padlóra vágott engem...
2016. máj. 23. 15:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Vetesd ki a vakbeledet,azzal egy ideig a korházban leszel.Így kipihened magad és talán találkozol egy szép,okos,normális lánnyal.Jobb ötletem nincs.
2016. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
majd elmúlik. Keress mást.
2016. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tényleg csak idő kérdése?

Nem volt még ilyen sz**r

2016. máj. 23. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze. nem is fogsz rá emlékezni.
2016. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

időőőőőőőőő

és egyre jobb lesz, de tényleg.

amúgy keress valami új hobbit, ami hasznodra válik pl., és próbáld azzal kitölteni a szabadidődet, így lehet az által rád talál a szerelem ^^

2016. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak és másodiknak,a többiek felett pedig elnézek.Nagyon rendesek vagytok mondhatom...
2016. máj. 23. 19:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Keres valami elfoglaltságot ami eltéríti a gondolataid én is csak ezt tudom javasolni ^^
2016. máj. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!