Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy fiúval egy közöségi oldalon sokat beszélsz éltünk szinte egész nap! Aztán hirtelen nem beszéltünk egyáltalán. Megkedvelték és szerintem ő is kedvelt engem.. vagyis azok alapján amiket írtál arra következtettem. Már pár hónapja nem beszélünk de nagyon hiányzik hogy beszéljek vele! Szerintetek rá írjak?És ha igen akkor mit írjak?
2016. máj. 23. 15:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Jaj istenkém... :D igazad van de nem merem! :"D annyira félek attól hogy mit ír vissza! :D Mert ha valami olyasmit írna hogy hiányzott neki hogy beszélgetünk vagy valami akkor megnyugodnék... de ha csak annyit irna hogy szia és nem írna valami kedvesét valószínűleg túl komplikálnám és arra a következtetésre jutnék hogy nem örül annak hogy irtam... :D jaj ezt nagyon túl agyalom!!!
2016. máj. 23. 16:25
 12/19 anonim ***** válasza:
hát bizony nagyon!:D Ha semmi balhé nem volt köztetek, akkor miért ne örülne? Régen jól eldumáltatok, miért lenne ez most másképp?:D
2016. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi balhé amikor utoljára beszéltünk akkor ő írt én pedig nem válaszoltam rá aztán nem kerestük egymást ebből gondolom hogy nem hiányzom neki mert ha hiányoznék neki akkor írna :D és igen jól el beszélgetünk de mivan ha azóta megváltozott...?
2016. máj. 23. 16:36
 14/19 anonim ***** válasza:
csak csináld jézusom, nem kell ez a komplikálás:D
2016. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Úr isten rá irtam....
2016. máj. 23. 16:59
 16/19 anonim ***** válasza:
Naa, és hogy alakul?:D
2016. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Még nincs fent :D
2016. máj. 23. 18:14
 18/19 anonim ***** válasza:
majd írj ha válaszolt:D
2016. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Rendben :D
2016. máj. 23. 19:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!