Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy fiúval egy közöségi oldalon sokat beszélsz éltünk szinte egész nap! Aztán hirtelen nem beszéltünk egyáltalán. Megkedvelték és szerintem ő is kedvelt engem.. vagyis azok alapján amiket írtál arra következtettem. Már pár hónapja nem beszélünk de nagyon hiányzik hogy beszéljek vele! Szerintetek rá írjak?És ha igen akkor mit írjak?
2016. máj. 23. 15:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Megkedveltem!
2016. máj. 23. 15:40
 2/19 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ilyen érthetetlenül lett megfogalmazva... hülye autocorekt!! :D
2016. máj. 23. 15:47
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy szia rég beszéltünk, hogy vaggyal simmán ráírhatsz ;)
2016. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmire gondoltam... de parázom hogy mi lesz ha bunkó lesz velem? Vagy nem akar velem beszélni mert örül hogy már nem szoktunk beszélni? Nah jó lehet kicsit túl parázom?... :D
2016. máj. 23. 15:57
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit parázod túl:D Nyugodtan írj rá, minden okés lesz!:D De ha nem is, mit veszíthetsz? Maximum ugyanaz lesz mint most.. Mostani helyzetedből kiindulva semmit nem veszítesz vele:D
2016. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van :D Csak ahj... nem tudom miért félek enyire :D Ha bunkó lesz velem akkor mi lesz? Szörnyen gázul érezném magam!! :D
2016. máj. 23. 16:08
 7/19 anonim ***** válasza:
ha bunkó lesz veled, akkor nem kedvel téged, és nincs miről beszélni, akkor nem is kell erőltetni a dolgokat. Ha nem elutasító, akkor nyugodtan írj rá gyakrabban, és építsétek fel újra a kapcsolatot. De érdemesebb az ismerkedést élőben folytatni, ha komolyabb szándékaid is vannak.
2016. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ahj:D Lehet hogy ő is ugyanezen hezitál:D Csak csináld:D
2016. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igazatok van...azt hiszem csak egy kis biztatásra volt szükségem. :D Megpróbálom majd rá venni magam hogy rá írjak! :D
2016. máj. 23. 16:14
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne megpróbáld rávenni magad, hanem csak csináld:D Minél jobban túlagyalja valaki a dolgot, annál kevésbé fogja megcsinálni! Ez pszichológiai tény..:D
2016. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!