Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek az első alkalomtól, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az első alkalomtól, mit egyek?

Figyelt kérdés
A barátom két évvel idősebb mint én, ő nem szűz, én viszont még igen. Nagyon szeret, és én is őt, a téma már feljött köztünk, és mondta hogy türelmes, nem sietett. Mondtam neki persze hogy aranyos, és én tényleg csak akkor akarok vele szeretkezni, hogyha úgy érzem hogy készen állok rá.. de túl sok bennem a félelem. Fájni fog? Vérezni fogok? stb. :/

2016. máj. 24. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
khmm... fájni fogsz, vérezni fogsz, igen. De az első alkalom arról szól hogy megismerd a másik nem testét. Ha figyel rád, az is jó lesz. A 3. alkalomnál már nem igen lesz fájdalom (körülbelüli 3. alkalom) és nagyon élvezni fogod :) Én legalább is ezt tapasztaltam
2016. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon durván vérezni fogok, vagy nem vészes annyira?
2016. máj. 24. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

:D emberfüggő ez is. Az is lehet hogy most alig fogsz vérezni, pár hét után meg egy alkalommal igen.


Nálunk ilyen volt... és épp kicsit extrémebb helyen csináltuk mint ahol szokás és hááát... hagyjuk XD A lényeg hogy nem biztos hogy nagyon fog vérezni.

2016. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt az ijesztgetős horrort. Nekem minimálisan vérzett és egyáltalán nem fájt, egyetlen alkalommal se fájt eddig, az első sem és utána sem. Ne görcsölj, engedd el magad közben, legtöbb lánynak amiatt fáj, hogy befeszítik a hüvelyizmukat, az is jó lenne ha lenne már némi petting tapasztalatod, mert akkor megtapasztalod, hogy milyen kívánni a másikat, az ilyesmi sem árt a szexhez (megjegyzem én nem kívántam az első pasimat, csak nem akartam szűz lenni és így sem fájt egyáltalán).
2016. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Egyél egy kis ananászt
2016. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia én pl nem,véreztem amikor,elvesztettem a szűzességem! Csak,másnap reggel ugy éreztem,hogy nem tudok,leülni furcsa érzés...engedd el magad ne görcsölj rá a témára mert akkor mégjobban,fogsz félni! Kívánom,hogy ne bánd meg és őrömmel gondolj majd vissza az első aktusodra!
2016. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!