Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy kicsit szűk a fitymám és...

Egy kicsit szűk a fitymám és rövid a fékem. Szűz vagyok, de van egy csaj, akivel most kezdek összejönni. De félek az első alkalomtól. Mit tegyek szerintetek? 18/f

Figyelt kérdés
A fitymámat hátra tudom húzni mereven is, de a makk alatt egy gyűrű alakul ki. Fájni nem fáj. Nem tudom, hogy mit tegyek. Attól félek, hogy emiatt valami gond lehet ha úgy alakul, hogy megtörténik az első. Mit gondoltok?

2015. dec. 18. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Amint tudsz, menj el urológushoz. Biztos segíteni fog. És nem fogsz átélni a kislánynál egy kellemetlen élményt.
2015. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy probléma, ami neked van, nekem is hasonló elmondasod szerint, és látta orvos, de látatlanban nehéz. ..
2015. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Urológushoz menj el,nem kell beutaló hozzá,tb kártyát,személyit vigyél,a legjobb ha telon kérsz időpontot.


Inkább a fitymaféked lehet rövidebb picivel,volt akinek sexnél nem okozott gondot.

Sikosító használatát probáld ki,hogy könnyebb e úgy hátrahúzni a fitymát.

2015. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a tb kártyám a szüleimnél van. És őket nem szeretném ebbe bevonni. Inkább szeretnék először egyedül elmenni és megnézetni.
2015. dec. 19. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Megértelek,én is így lennênk vele.,szerzd meg tőlük,csord ki a kártyád.
2015. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18 évesen miért nem magadnál tartod a kártyát?


Amúgy enyhe szűkületnél a használat is simán kilazíthatja; megnézetni érdemes, de ha kérdés nélkül azzal jönnek, hogy menjél műtétre, keress egy másikat vagy közöld, hogy nem szeretnéd elveszíteni a fitymádat.

2015. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meleg vízben tornáztasd a fitymád napi szinten,óvatosan,ne durván attól is tud tágulni a fityma.De a tb kártyát megszerezd meg.

14-15 éves középiskolás gyerek a háziorvoshoz is egyedül megy ha fáj a tokrka,nem anyuci cipeli jobb esetben.

Így legyen nálad a tb.

2015. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!