Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szeretitek, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szeretitek, vagy inkább kerülitek/megijedtek azoktól a lányoktól, akik? .

Figyelt kérdés

Na, lényegében én egy pörgősebb, sokak szerint hiperaktív vagyok. Szeretek folyamatosan menni, sportolni, pörögni, de ugyanakkor nyugodtan végig lehet mellettem nézni egy-egy filmet, vagy olvasni. Ha energia italt iszok (ami ritka, csak akkor ha megkínálnak) tényleg nagyon fel tudok pörögni, ha esetleg alkoholt, akkor is. Ez titeket megijeszt? Inkább egy nyugisabb lányt szerettek? Változtassak? Visszafogjam magam? Szerintetek? :)

A válaszokat előre is köszönöm, és elnézést az esetleges írásbeli hibákért, vagy a hosszúságért :).



2016. máj. 24. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is. Csak úgy ne változtass magadon. Főleg ne az itt írt vélemények alapján. Miért hagyatkoznál egy névtelen internetes fórum embereire? Alapvetően csak add magadat mindig. Ne feledd, hogy valakinek talán pont így fogsz tetszeni. Ha találsz valakit, akivel majd komolyabbra fordulnak a dolgok, akkor úgyis változni fogsz, hiszen tudat alatt a kedvébe akarsz majd járni, és nyilván próbálni fogsz tetszeni neki. Az sem mindig vezet jóra egyébként, de nem sokat tud ellene tenni az ember, ilyenek vagyunk.
2016. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
attól függ
2016. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
H szereted az energiaitalt máris imádlak:D
2016. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha egy lány ilyen,ne legyen se túl komoly se túl laza,de ha tudja hol a határ akkor azzal nincs baj :)
2016. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ugyanilyen vagyok fiúban.. Alapjáraton tök nyugodt vagyok, de amúgy imádok bolondozni, csak úgy ugrálni itthon zenére, meg csak úgy táncolni egyedül, és nem is kell semmi folyadék hozzá:D Szeretek sportolni is, imádok futni, kondizni, focizni haverokkal, kosár, kézi, röpi, vízilabda, minden..:D De szeretek filmezni is, és sokak szemében halál nyugodt vagyok állandóan, normálisan végighallgatom az embereket, és én is szeretek olvasni, meg ilyenek:D


Semmiképp ne változtass magadon, szerintem az ilyen lányokban fedik fel leginkább a valódi énjüket a külvilág számára, és szerintem ez rohadtul vonzó is egyben:D Már bocsi a kifejezésért:D Persze csak ha a környezetedre nem erőlteted rá ezt, pl ha valakinek rossz kedve van, nem ugrálsz körülötte, nem pörögsz annyira, max megvigasztalod és utána pörgeted fel:D


Mondjuk ez a felpörgés sok mindent takarhat magában, ismertem egy lányt, aki állandóan pörgött, de úgy hogy kifigurázott másokat, lejáratott másokat, próbálta magát felemelni mások fölé, és voltak sokak akiket az orruknál fogva rángatott.. Mert fogalmazzunk úgy előnyös kinézetű lányról van szó.. Na ez számomra visszataszító..:)

2016. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, 5-ös nem szoktam ugrálni akkor, ha valaki szomorú, inkább az amit te mondtál :D, megvigasztalom, aztán pörgetem fel :). Nem úgy pörök mint az ismerősöd, leginkább hülyeségeket csinálok, rengeteget nevetek (sokszor magamon), ha viszont valaki bánt mást érzelmileg, vagy fizikailag, akkor ott felállok és sajátos stílusban küldöm el az illetőt melegebb éghajlatra, akár ismerem azt akit bántanak, akár nem. nem szeretem vezetni az embereket az orruknál fogva, nem lennék rá képes :). Mindenkinek köszönöm a válaszát :), jöhetnek még :).
2016. máj. 24. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont lennél a feleségem?:D Pont az ideálomat írtad le:D
2016. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!