Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/ szeretitek hogyha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ szeretitek hogyha egy fiú néz titeket? Hogyha igen akor mit szeretek bene, mire gondoltok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 21. 14:12
 1/6 Fruzs33 ***** válasza:
Nézzen csak,azért van a szeme nem?
2016. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Alapból se szeretem, ha bámulnak az emberek. Nem.
2016. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem jól szokott esni. Tudom, h semmit sem jelent, de örülök neki, önbizalomgerjesztő :D
2016. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd tudatni vele h tetszik akk nyugodtan csinlad mert ez az első jele ha tetszik neked es ezt szentem o is tudni fogja h bamulod!:)A nővéremmel szemezik egy pasi (szerinte, én nem tom h vska képzeli-e mé nem lattam)es o azt gondolja h tetszik a fiúnak.A nővérem 15 eves a pasi meg 19.Es a nővéremnek is tetszik a pasi de olyan hülyén viselkedik ha ott van, eldöntötte h visszaszemez de Sosem birja ki, mindig elnéz.De van amikor meg szemeznek,Ezzel csak azt akarom mondani h a reakció mindenféle lehet.
2016. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Szentem ha látod rajta h tetszel neki (szentem elobb kérdezd meg gyk-n h biztos legyel benne)akk erosen kezdeményezz!Van egy barátnőm aki elutazott messzire Magyarországon belul es ott egy vele egy idős pasi (14-15 eves) atkarolta a derekat (amit minden lany szeret) es elkezdte csókolgatni a nyakat! :)A lanynak ott nem tetszett annyira h kitűnt volna a tömegből, de most mar ajuldozik tole!Most járnak!Ugyhogy egy erős kezdéssel minden lehetséges!(és elutaznak egymashoz pedig messze laknak egymastol szoval ez sem lehet akadaly)14/L
2016. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mé mindig az elozo vagyok cska nem akarok olyan hosszut irni.

En az elejen arra gondolnek h miert bámul de aztán mar megszoknam es gondolkodnék rajta es azon kötnek ki h azert mert tetszem neki.Es van egy ilyen pszichológia cucc h ha azt hiszed h tetszel neki akk neked is tetszeni fog (tenyleg, mar velem is történt ilyen tobbszor is)!

2016. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!