Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mindenki össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mindenki össze akar hozni egy lánnyal, aki nem tetszik egyátalán, és nagyon idegesítő hogy mindenki tényleg azt akarjak hogy járjunk.

Figyelt kérdés

Tehát van egy osztálytársam, akinek tetszek, de nekem nagyon nem az esetem. Szerintem nem tudja, hogy tudom hogy tetszem neki (értelmes mondat xd) és minden barátomat rámküldi, hogy kiszedjenek belőlem valamit. pl idejönnek hozzám hogy „Tetszik neked most valaki?" „Tetszik valaki az osztályból?" „ Mit gondolsz xyról? (a csaj akinek tetszek)"

Ha ezeket ő kérdezné, akkor simán elmondanám neki szolídan, hogy sajnálom de nem az esetem, de küldözget nekem embereket ez gáz már.

Egyrészt mit szólnak bele a szerelmi életembe, másrészt nem az esetem, harmadrészt osztályból senkivel nem jönnék össze, negyedrészt nem akarok most barátnőt mert élvezem hogy nem kell senkitől függnöm.

Szóval, mit tegyek?


2016. máj. 24. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj a lánnyal? Mi nem tetszik benne?
2016. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miert nem beszelsz te vele?
2016. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

na már te is kezded :D

külső:csúnya, nem tetszik az arca, vékony mint egy pálca, nincs segge, meg melle

belső: nincs összhang, buta, és antipatikus.

egész életemben beszéltem vele 3szor, és 5 éve ismerjük egymást

2016. máj. 24. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd a csajnak ,hogy nem tetszik és haggyon téged beken! És ha oda mennek hozzad a barataid vele kapcsolatosan mondd nekik,hogy nem tetszik nem a te eseted! És kész! 😀😀😀😀
2016. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez mind szép és jó, csak akkorsem hallgat rám, és folytatja
2016. máj. 24. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezen jót nevettem :'D

Beszéld meg vele, hogy nem tetszik neked lmao

2016. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!