Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Idegesítő nővérem van, ha nem...

Idegesítő nővérem van, ha nem tetszik valami neki, vagy olyan kedve van rajtam éli ki magát?

Figyelt kérdés

Ülök a gép előtt , jön hogy egész nap a gép előtt ülök, meg hogy sokáig alszom, nem értem ezzel nem avatkozok bele a dolgaiba, neki miért kell piszkálni törődjön magával.

Multkor azzal piszkált, hogy büdös voltam, mert beleizzadtam a pólómban és hogy jajj biztos nem fürdök mert addig kockulok hogy arra nem jut időm. Na ezt meg honnan a fenéből tudja hogy én mikor mit csinálok, akkor lát ha kijön a szobájából, nem figyel a nap 24 órájában.

Amúgy meg napi 3szor mossa magát. Azt hiszi hogy minden kis apróságért én vagyok a felelős de ha megtudja hogy pl apám, akkor meghúzza magát, ha meg nemakkor üvölt. Bolhából elefántot csinál.

"Te nem szoktál kezet mosni pisilés után?" Hát b+ nézi hogy mit hogy csinálok.

Ha anyámnak mond valamit velem kapcsolatban, suttog, hogy még véletlen se halljam.

Ha eszek az a baja, hogy hú én mennyit eszek hogy birok 3 jégrémet enni egymás után.

Olyan gúnyos nevetése van.

Úgy beszél velem mint egy kutyával és csodálkozik hogy durván reagálok rá, akkor is csak mondja a magáét, ha próbálom leszarni csak mondja mondja.

Úgy érzem engem lenéz.

Kinézem belőle hogy a barátainak pletykál rólam.

Mintha neki jólesne hogy megszólhat valamiért. Hazaér munkából, rögtön képes előállni valamivel.

Nem tudja elfogadni hogy valaki a környezetében nem az ő normáit követi.

És még sorolhatnám...


2015. aug. 4. 23:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Ilyen tisztaságmániás, ugye napi 2,3 mosakodás. 2 percig mossa a kezét hugyálás után. ha leejtek valami kaja darabkát,rögtön fintorog mondja a magáét, röhög
2015. aug. 4. 23:13
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát.. ez azért durva öcsém.. beszélgetni vele lehetetlen?

hogy hagyja már ezt és szájon le rólad? foglakozón saját magával? Szüleid?

2015. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
27 éves én 18
2015. aug. 4. 23:24
 4/10 anonim válasza:
És mi a kérdésed?
2015. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Küld át hozzám öcsi :D szóra birom ;) 25/F
2015. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fütyihiány lesz ez, mond meg neki, keressen egy hosszú vastagat és üljön bele tövig, attól majd lenyugszik. Nyeles xanax.
2015. aug. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Hát én nem sajnállak.

Asszem, megérdemled, azok alapján, amit írsz, lusta, igénytelen dög vagy. :)

2015. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Nővér bejön

2. Elkezdi a baromságait

3. Zene bekapcs

4. Hang felteker

5. Fejhallgató feltesz

6. "Köszi de nem érdekel"

7. Nővért ignorál.

8. ???

9. Profit!

2015. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Másik verzió ha úgy teszel mint aki figyel.

Nekem anya mindig pont akkor jön be mikor WoWban csapattal vagyok ahova maximális figyelem kell, így megtanultam hallgatni a többieket, figyelni a játékra, néha bólintani és egy-egy jól időzített "persze, figyelek"-et elnyomni

2015. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

27 eves, a szuleinel lakik, es meg csodalkozol hogy dilis?


Az o korosztalyabol mar szinte mindenki ferjnel van, gyereket szult, epiti a karrierjet, vagy legalabb van valami normalis pasija akivel osszekoltozott.


Neki egy nagy zero nulla az elete, aki meg mindig a szulein eloskodik es a hugat terrorizalja sajat nyomorusaga miatt.


Mondd meg neki legkozelebb, hogy en megertelek draga noverem, tudom milyen szar neked. Isten mentsen, hogy olyan luzer legyek mint te mire elerem a 27et.....(bar ebbol jo nem fog kisulni, de legalabb egyszer a sarkadra allsz ;)))

2015. aug. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!