Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megbánnám ha vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbánnám ha vele veszteném el a szüzességem?

Figyelt kérdés

Ezt a fiút kb 1-2 hónapja ismerem,de tudom milyen. Minden csajnak csapja a szelet,minden lány oda van érte és ő ezt ki is használja. Nagyon tetszik és bár tudom,hogy ha lefekszek vele nem fog belém szeretni,sőt még az se biztos hogy összejövünk de én vele akarom elveszteni s szűzességem. Megbánnám később? Hogy mondjam el neki?

16 L



2016. máj. 24. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

megbánod úgy ahogy van :/

lehetséges h utána magyarul sex után úgy elfog téged hordani mindenkinek mint a szart :(

Tehát inkább ne

2016. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na, az a helyzet hogy lefekszel vele, kihasznál, nem lesz semmi, becsapva és kihasználva fogod magad érezni, és lehet hogy még el is híreszteli hogy lefeküdt veled. Kell ez? Szerintem nem. Megbánhatod, de te döntésed.
2016. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Megbánni megbánnád! Főleg, ha nem olyan lesz, mint ahogy képzeled.. Akkor egy életre szószerint tönkre basz téged.. De te tudod, kú*asd meg magad vele, mert már maga a gondolkodásod undorító! Mi az, hogy mindenképp elkell veszíteni?? NEm ér még rá?

17F

2016. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tőlem aztán csináld
2016. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Deflohelp ***** válasza:
Olyan vkivel veszítsd el, akiben megbízhatsz, hogy ha maradandó nyoma lenne az együttlétnek, akkor is melletted (mellettetek) marad.
2016. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel ez eszedbe jutott, elméletben már ri.banc vagy.

Ha meg is teszed, gyakorlatban is az leszel.

Ha ezt akarod, akkor tedd meg. De egy normális pasi nem fog semmire értékelni

2016. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha szimpatikus,igen. felesleges érzelmeket pocsékolnod a pasikra.
2016. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MrCage válasza:
Szerintem itt mondhat bárki bármit akkor is a te saját elgondolásod alapján fogsz cselekedni. Tudom mert én is ilyen vagyok. Viszont ha csak keveset is de ezek az emberek(nagy része) próbál segíteni.... és én is beállok a sorba és azt mondom hogy ne tedd. Ha igaz amit mondtál róla akkor még fogadni is mernék rá (csak akkor fogadok ha biztosra tudom hogy nyerek) hogy amint (elnézést a kifejezésért) megdugott rögtön el fog vele dicsekedni minden haverjának és hát a pletykák hamar szárnyra kapnak.... és megint csak ott tartunk, hogy te fogsz rosszul kijönni az egészből. De persze minden szubjektív..... lehet ennek az ellenkezője is, hogy remek lesz és még talán össze is jöttök.... de őszintén szólva én ennek az esélyét elenyészőnek tartom. De ismét hozzá teszem: Ez akkor is a te döntésed... nem befolyásolni akarunk hanem figyelmeztetni.
2016. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!