Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem, de hogy mutassa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I'm girl kérdése:

Tetszik nekem, de hogy mutassam ki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már nagyon régóta tetszik,de nem merem elmondani neki. Azt mondja mindig, hogy én vagyok a legjobb lány barátja, és hogy rám mindig számíthat. De ebbe a fiúba a fél suli szerelmes, és én nekem kell azt végignézni ahogy azzal a lánnyal jár akivel utáljuk egymást. De már mondta hogy nem vagyok csúnya. Már sokszor voltunk kettesben és nagyon jól elvagyunk mint barátok.csak hát én többet szeretnék... Hogy tudassam vele?

2016. máj. 25. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
mondd meg neki
2016. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andicika ***** válasza:

Egyszer is várj míg szakít a másik csajjal, már cdak azért ha vmi jelet is adsz ne legyen vita azzal a csajjal akit utálsz...

Másodsorban meg ha ilyen jó haverok vagytok, akkor az fog menni magától is ;)

2016. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andicika ***** válasza:
*csak
2016. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, de ez nem olyan egyszerű
2016. máj. 27. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!