Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutassam ki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, minden lány utálja, mert nem menő, de Én kedvelem. Másfél éve vagyunk egy osztályban, és Én már mutattam neki párszor, hogy szeretném, ha barátok lennénk (pl. csak neki (meg a legjobb barátnőmnek) mondtam el, hogy WoT-al játszok, meg sohasem nyögök, sóhajtok, ha vele kell órán egy csoportban lennem (minden más lány nyög, sóhajt stb.)), és igazából ő is (ha jól értelmeztem) kimutatta párszor, hogy kedvel (pl. elkezdett velem beszélgetni, amikor mentem ki a suliból, de még nem járhatok egyedül haza, ezért ott abba is maradt, hogy "merre mész?" sajnos :/), de hogyan tudnám "fejleszteni"? Ráadásul egyszer az egyik fiúnak azt mondta, hogy van barátnője, most tervezem, hogy írok neki egy névtelen levelet, hogy tényleg van-e barátnője, mert ha igen, akkor nem próbálkozom, de amúgy nagyon szeretném, ha összejönne :/ :) Szóval légyszíves adjatok tippeket, hogy hogyan mutassam ki az iránta érzett érzéseimet? (igazat megvallva, nem csak a barátja szeretnék lenni...)


12/L



2016. márc. 24. 19:11
 1/4 Blade Bone válasza:
Egész jól leírtad, ha vele is ilyen értelmesen tudsz beszélni és ő is hasonló típus, akkor ennyivel simán a tudtára adhatod. Jó ötlet egyébként a levél is. Bár elég fiatal vagy, de áldásom rátok. :D
2016. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyik osztálytársam (fiú) már 3 lánnyal jött össze és szakított :'D
2016. márc. 24. 19:22
 3/4 anonim válasza:

Külön dicséret a helyesírásért. 😊

Egyébként szerintem próbálj minél több időt vele tölteni suliban, legyél érdeklődő, beszélgessetek sokat, kínáld meg csokival. Mondjuk a házi készítésű süti mindig nyerő. 😉

2016. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a csoki tényleg jó ötlet
2016. márc. 29. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!